Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok és pasik egyaránt:...

Lányok és pasik egyaránt: Szerintetek ez a melltartó "nagymamis"?

Figyelt kérdés

[link]


Ugyanis kaptam rá ilyen kritikát :(


Kort és nemet írjatok légyszi.



2019. nov. 16. 22:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon! Azt hittem valami szép kidolgozott csipkemelltartó lesz, de ilyet egy az egyben a mamám hord :/


25/N

2019. nov. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem igen. Én biztosan nem hordanám.

De, ha neked ez a kényelmes, akkor csak azért mert mások szerint “nagymamis”, ne hordj mást. A kényelem fontosabb, és amúgy sem nagyon látja senki, mi van a pólód alatt.


26/n

2019. nov. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
62%

Őszintén szólva kb. ugyan ilyen van/volt nagymamáimnak. De attól még nem kimondottan csúnya.

Igazából, lehet, hogy fura amit mondok, de egy melltartót nem nagyon lehet úgy variálni, hogy szép vagy szexi legyen. Persze lehet átlátszóvá csinálni, de az inkább a felnőttfilmekbe való... Nem tudom, hogy hány éves vagy, vagy kitől kaptad a kritikát, de szerintem a pasiknak szerintem nehéz melltartóval a kedvükre tenni. Bugyival már azért könnyebb dolguk van a nőknek, ha ilyen céljuk van, azokat jobban lehet variálni.

2019. nov. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtatok. Igazából baromi kényelmes és én szépnek találom amúgy, viszont ilyen méretben nem nagy a választék és a divatosabbak meg nem igazán teszik mindig a dolgukat :(


Akkor lehet hogy igaza volt a barátomnak...?

2019. nov. 16. 22:55
 5/28 anonim ***** válasza:
90%
Én is ilyet hordok, mert hatalmas melleim vannak és csak ez kényelmes. A drága barátod menjen a francba.
2019. nov. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem is kapja be a tapló pasid. Neki meg a golyói nagypapásak, azt lecserélni sem tudja. Undorító, hogy ezek után lefekszel vele. Ezért ilyenek.
2019. nov. 17. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
0%
Igen az!!! De hány éves vagy te hogy ekkora melled van? És pontosan milyen méretű?
2019. nov. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Az.

32N

2019. nov. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
70%

Most nehogy már undorító tapló legyen egy pasi mert azt mondja a barátnője (tényleg nagyis) melltartójára, hogy nagymamás. Most tényleg ezért kéne jól otthagyni ezt a bunkót?? :D ne nevettessetek már.. itt olyanok válaszolnak, akik csak a tv-ben látnak pasit. Az én barátom is piszkálódott múltkor, egész délutan a nagyis kockás pulcsimon nevetgèlt. Dobjam ki? :D idióták..


Gondolom, ha a kérdezőt ez zavarja, vagy megbeszéli a barátjával, hogy neki ez kényelmes és kész vagy választ egy másik melltartó típust. Ez tényleg nagyon csufi.. biztos nagyon kénylemes de néha néha igazán meglepheted a barátodat egy szebb darabbal.

2019. nov. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
60%
Ez egy klasszikus melltartó, kortalan. Amúgy ízléses, szép darab. Én egész életemben csak hasonlókat tudtam hordani, mert nagy a mellem, és csak ilyeneket lehet rá kapni. 51N
2019. nov. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!