Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért gáz a zokni-szandál...

Miért gáz a zokni-szandál párosítás?

Figyelt kérdés
Szerintem tök kényelmes, de mindig mikor így veszek fel szandált beszólnak. Mi a gond vele?

2019. nov. 18. 16:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

Hatékonyan meggátolja a lányokkal az ismerkedést.

Más hátránya nincs.

2019. nov. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Talán azt az ellentmondásos dolgot nem tudja feloldani, hogy a szandált azért viseled, mert melege van a lábadnak, a zoknit viszont pont azért szoktad, mert fázik a lábad. Egy olyan viselet, ami egyszerre mindkét ellentétes célnak megpróbál megfelelni pedig zavart okoz.
2019. nov. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Ja, ezt én se értem. Valaki egyszer eldöntötte és mindenki elfogadja? Ki volt az, hogy ekkora hatalma van?
2019. nov. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
42%
Egyáltalán nem gáz, sőt... Az ilyesmit mindig az adott környezetbe kell helyezni. Zokni-szandál a strandon természetesen gáz, az utcán már kötelező, különben leparasztoznak. Miért ? Mert az utcai viselet nem tartozik hozzá a lábujjaid mutogatása. Kb. ugyanolyan bunkó, mint atlétatrikóban menni kávézni vagy bevásárolni (obs. hónajszörzet).
2019. nov. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%

"a szandált azért viseled, mert melege van a lábadnak, a zoknit viszont pont azért szoktad, mert fázik a lábad"


EZ így nem igaz!

A szandált azért hordják az emberek, mert meleg van, de a zokninak nem az a szerepe, hogy melegítsen, hanem az is - föleg vékony zokni esetén - hogy felszívja az izzadtságot, illetve megggátolja a feldörzsölödést!

2019. nov. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem egy női lábfej akkor szép, ha mezítláb látható egy szandálban. A zokni-szandál kombináció egy kissé divatja múlt, régebbi filmekben, könyvekben megjelenő pillanatra emlékeztet, amikor ez nem volt annyira feltűnő.
2019. nov. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

Miért kell ugyanazt újra meg újra megkérdezni?

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2019. nov. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mert nem vettem észre, hogy már fel volt téve. Bocs.
2019. nov. 18. 18:55
 9/14 anonim ***** válasza:

2-es

Nahát. Persze a téli kabát bokavillantással, meg a miniszoknya kabáttal, a hosszú gatya trikóval ezek mind rendben vannak.

2019. nov. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
41%

Nálam is ez, hogy érthetetlen, most akkor fázik az illető vagy melege van?

Plusz szerintem nem illendő és nem esztétikus, ha kilátszik a fehérnemű.


Ugyanitt nem értem a #9-es által vázolt öltözeteket se ("téli kabát bokavillantással, meg a miniszoknya kabáttal")...

A trikó & hosszúnadrágot mondjuk értem, jelenleg is abban vagyok, nagyon egyszerű okból: kint hideg van, így muszáj hosszú nadrágban és kabátban útnak indulnom reggel, viszont az irodában úgy be van fűtve mint a pokolban, így trikóban is izzadok. Még keresem a jobb megoldást. :D

2019. nov. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!