Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valódi vagy műbőr lehet? Lent

Valódi vagy műbőr lehet? Lent

Figyelt kérdés

Sokat olvasgattam ezek után de mégse tudom eldönteni melyik lehet, így néz ki közelebbről [link]

Kételkedem benne, hogy igazi, nagyon régi legalább 30 évesnek kell lennie de jóval több sem kizárt, érdekes illata van, jól érezhető, gyújtogatni vizet önteni rá stb nem akarom ezért kérdezem itt, hátha többet tudok meg, belül annyi cimke van, hogy Debreceni Bőripari Szövetkezet



2019. nov. 18. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
igazi bőr
2019. nov. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]

ilyen kép van még róla

2019. nov. 19. 16:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ezen is igazinak tűnik. De tutira a szagáról tudnám megmondani.
2019. nov. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van egy erőteljes illata ha bent van önmagába egy szekrénybe más ruha nélkül, ha kinyitom akkor megcsap az az illat, tapintásra érdes nem olyan sima, van egy másik régi bőrkabát is itton picit rosszabb állapotba, az máshogy néz ki pedig színre ugyan az szinte, az nagyon sima, nagyon dohos szagú, mintázata eltér ettől... viszont van egy mai állítólag eredeti bőrszíjas órám (genuine leather) van beleírva, színre ugyan az mint amit küldtem és a tapintása is de az illata picikét másabb, googlen találok képet eredeti/műbőr összehasonlítást, de van, hogy ugyan azon a képen más az eredeti más a mű, szerintem hiába gyújtogatom vagy öntök rá vizet, a régi nem biztos, hogy úgy reagál mint az új
2019. nov. 19. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!