Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet nagyon márkás cuccokat...

Lehet nagyon márkás cuccokat (Levi's, Tommy Hilfiger) találni bármelyik budapesti turi an? Vagy esetleg bármi olyan üzletben ahol nem botrányosan drága áron árulják ezeket a darabokat?

Figyelt kérdés
2019. nov. 19. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább a "nagyobb" turik között keresgél mint a Háda, Humana.

Ha rövidebbek lennének a kezeim akkor el tuddtam volna hozni egy Hilfigeres kabátot a Humanából 650 ft-ért xd.

Minden cimke rajta volt teljesen újnak láttszott.

2019. nov. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Humanaban találsz sok prémium márkát. Hadaban nem nagyon jellemző.
2019. nov. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen akkor a Humanát mindenképp megnézem, nem voltam még soha ott hátha szerencsével járok:)
2019. nov. 20. 08:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak vigyázz, mert nagyon sok a foltos, szakadt is közte, meg kell nézni nagyon mit hozol el.
2019. nov. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 EG0 ***** válasza:
100%
És nagyon sok a hamisítvány is a turikban. Az utóbbi pár évben amúgy is akkorát esett a turik színvonala, hogy már ki se kerül a polcokra az eredeti, nagyon márkás, szép állapotú cucc. Ergo ami kint van, azokkal általában valami nem stimmel, viszont legalább jól felárazták a vélt márkássága miatt. Ó, a régi szép idők....
2020. júl. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!