Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak? Nagyon magas...

Mit csináljak? Nagyon magas vagyok, és csak olyan farmerokat találunk rám amiből kint van a bokám nagy része. Ez még nyáron oké, de télen egy bakancsot se tudok hozzá fölvenni, mert még abból is kilóg a lábszáram. Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
Szűkszárú farmerről van szó.

2019. nov. 21. 06:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Keressetek olyan boltot, ahol nem csak a derékszélesség alapján szortírozzák a farikat. Vannak ilyenek, csak nehéz rátalálni. Esetleg internet.
2019. nov. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen együtt érzek veled :/

Én csak a Mayoba találtam eddig olyan nadrágot ami eltakarta a bokám. Ott mondjuk drágább mintha bemennél pl egy NewYorkerbe, de legalább normálisan áll rajtam. Érdemes megvárni hogy legyen akció akkor már nem olyan sokkal drágább.

De ha valaki tud más boltot is, az engem is érdekelne.

2019. nov. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
C&A? Mostanában már nem járok oda, de régebben mindig ott vettem jó szabású farmereket magasként, persze nyilván a drágábbak a jobbak :D
2019. nov. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Levi’s,Gas,Dsquared2.
2019. nov. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Levi's :)

És ha net is szóba jöhet: Prettylittlethingnek van tall kollekciója. [link]

2019. nov. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. C&A-ból vannak a mostani farmeraim, amik tényleg nagyon jók de ugye rövidek. De a többi boltot/honlapot biztos megnézem köszönöm 😊
2019. nov. 21. 10:54
 7/12 anonim ***** válasza:
Jobb farmer boltokban mindenféle szélesség/magasság kombináció van. Persze ezek márkásabbak és drágábbak is.
2019. nov. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ugyanez a problémám. :)

Én Mustangban és Levisben veszem a farmerjaimat.

Drágább, de több évig jó és legalább normálisan áll rajtam.

2019. nov. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
29%
Rá se ránts, az összes lány hónaljig felrántott kinőtt gatyát hord, ergo a bokájuk is kivan persze.
2019. nov. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Márkaboltban elvileg többféle méret van.
2019. nov. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!