Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a magasderekú...

Mit gondoltok a magasderekú nadrágokoról?

Figyelt kérdés
Tetszik vagy nem? Mi (nem) tetszik benne?
2019. nov. 21. 21:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

Én nagyon szeretem őket, mert azok állnak csak jól, illetve előnyük:


Védik a derekat, kiemelik a női csípőt.


Nyilván jó testalkat is kell hozzá, különben "nyakigláb"nak nézel ki benne, szerintem a magasabb illetve hosszú törzsű lányoknak jobban áll.

2019. nov. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%

Én már nem vagyok fiatal, megértem pár divathullámot... vagy 20 éve "hódítanak" ezek a teljesen hordhatatlan csípő fazonok. A fiúk szerint szép, szerintem nem és kényelmetlen is. Persze, aki nem hordott mást, annak ez a normális.

Amit magas derekúnak hisztek, azok a normál magasságú - derékig érő nadrágok, amelyeknek ott van az övrésze, ahol egy nő a legvékonyabb. Ezek jóval kényelmesebbek és arányosabb az alak is benne. Örülök, hogy végre megint lehet ilyeneket kapni. Amúgy nőkön a répa fazon és a bő egyenes szárú nadrág áll jól és kényelmes is. Minden más emberkínzás és esztétikai környezetszennyezés.

2019. nov. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%

Nincs összeségében semmi bajom velük.

A baj ott kedődik, amikor mindenki fel akarja venni, mert hogy épp ez a divat, és a lànyok 70%nak nem áll jól. Pont jól kiemelik az előnytelenségüket.

Isten ments, hogy meg mondam ki mit vegyen fel. Csupàn néha kéne tükörbe is nézni.

Minden testforma ès alkat szép, csak tudni kell előnyösen öltözködni! :)

2019. nov. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
16%

Nagyon téved az, aki szerint előnyös. Rémesen előnytelen és még a legjobb alakú csajokon is egy borzadály.

A répa fazonnál nincs előnytelenebb. Borzasztó, hogy ezt sokan nem látják.

Tinédzserkoromban évekig komplexusokkal küzdöttem a hülye répafazonú idiotizmus miatt. Aztán megjelentek a csípőgatyák és bombanő lett belőlem. Nem csoda. Azok állnak csak jól a nőknek.

A mostani csajoknak pedig jó alakjuk van, mégis rossznak tűnik ezekben. A létező legelőnytelenebbül emeli ki az alakot.

2019. nov. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
A legtöbb nőn a magasderekú fazon kb a normál derékig ér, szóval szerintem 90%ban nem is magasderekú
2019. nov. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Egyáltalán nem jön be..:)

Sokkal jobban all egy lánynak ha csípő alatti a nadrág.

2019. nov. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

Homokóra alkatom van, így nálam csak az ilyen fazonú nadrágok játszanak. Az anatómiai adottságaim, a széles medencecsontom miatt hülyén mutat rajtam a csípőgatya. Az csak a csontosabb, fiús fenekű lányokon mutat előnyösen. Örülök, hogy most legalább amíg tart ez a hullám, lesz választék.

Viszont a ló túlsó oldala sem jó, amikor már olyan magas a nadrág dereka, hogy konkrétan a bordakosaram közepéig, a mellemig felér. Azokban tényleg úgy néz ki az ember, mint egy pelenkás óvodás.

2019. nov. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem, kényelmes, melegen tart.

Kinézetet nem igazán értem, szoktam hordani pólót, esetleg még pulcsit is, úgyhogy nem értem, honnan látná bárki, vagy miért nézne ki máshogy mint az alacsonyabb derék.... o.O

2019. nov. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
25%
Nem tetszenek. Lelapítja a csajok fenekét. Egyik ismerőscsajnak isteni alakja van. Az a kerek, kisportolt nagy popója! 🤤 De amikor nyáron felvette a tüdőnadrágját, mondtam neki, hogy SZERINTEM az egyik legelőnyösebb testrésze tűnt el.
2019. nov. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
Szörnyűek. Egy lapos téglalapot csinál a fenekükből, a felsőtest meg csak 30 centi. A derékmelegítés hülye indok, mert nyáron is tüdőnadrágban vannak. Alul meg bokánál megvan az a hiányzó 15 centi, ami felül pluszban, az persze nem probléma, hogy a boka télen kint van. Rövidnadrágban még gázabb, leülve a törzsükön van a nadrág, lábukon meg kvázi semmi. A mi időnkben a lábunkon volt szokás viselni a nadrágokat.
2019. nov. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!