Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A black friday ruha üzletekre...

A black friday ruha üzletekre nem vonatkozik?

Figyelt kérdés
Pl zara meg ilyesmikbe nincs semmi akció ilyenkor?
2019. nov. 22. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A Black Friday nem egy kőbevésett törvény. Minden boltnak a saját döntése hogy tartja vagy sem. Egyébként is csak egy marketing fogás.
2019. nov. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Az a gáz, hogy amíg pl. Amerikában óriási kultusza van ennek, mindent leáraznak 80-90%-kal, az emberek heringként, egymás elől kapkodják el a TV-ket és az okosórákat, addig Magyarországon ez max. 20%-30%, ami elég nevetséges. Tavaly emlékszem, egy laza napomon felkerekedtem, hogy “most Black Friday van, biztos hatalmas akció lesz a DM-ben” - hát, aztán koppant, hogy egyáltalán nem voltak olyan bőkezűek ezek az akciók.

Komolyan mondom, a nyár végi készletkisöpréseken sokkal jobb akciókat fog ki az ember, mint ilyenkor.

2019. nov. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja, csóróság van.. xD Valahogy meg kell teremtsék azt a nettó 150-et az emberek számára. :)
2019. nov. 22. 11:37
 4/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb online áruházban azért van vagy legalábbis elég sokban láttam.
2019. nov. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy a black friday az november utolsó pénteke, azaz idén 29-e.

Némely üzletben már előbb is black friday volt, de sztem csak kihasználják, hogy a magyar ember nem tudja, mikor van, és azt hiszi, hogy ez A Nagy Akció. Meg ugye mifelénk nem hó végén a legnagyobb a vásárlási kedv. Szóval szerintem most pénteken figyeld, hogy milyen akciók vannak, mert ez az igazi black friday.

2019. nov. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!