Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehet egy csúszós cipőtal...

Hogy lehet egy csúszós cipőtalpat nem csúszóssá tenni? Valami házipraktikára lenne szükségem.

Figyelt kérdés
Van egy szuper téli cipőm. Meleg, kényelmes és jól is néz ki. Csak esőben és hóban tapasztaltam, hogy rettenetesen csúszik a talpa. Cipész azt mondta rá tudna ragasztani egy nem csúszós réteget de úgy nagyon magas lenne a talpa amiben kényelmetlen lenne számomra a járás és nem is lenne tartós, mert hamar kioldana az új talp ragasztása. Valami ötlet? cipőragasztóval esetleg mit tudnék ráragasztani ami megakadályozná ezt az erős csúszást? Vagy valami egyéb tipp? Tudom lehet kapni olyan szöges valamit amit túrázók használnak. De én csak a városban szeretném használni a betonon, esőben az a megoldás nem lenne jó.
2019. nov. 22. 12:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Házi praktikát az értelmi szint fejlesztésére? Ha lenne akkor mindenki használná. Esetleg próbálj keresztrejtvényt fejteni, az késlelteti a további romlást.
2019. nov. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Harisnyát húzol rá. Hülyén néz ki, de...
2019. nov. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
szóval ha a hozzáértő cipész ráragaszt plusz egy talpat, az nem jó, mert biztos azonnal leválik, de ha te rábarkácsolsz valamit technokollal, az tartani fog, ugye?
2019. nov. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
2019. nov. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
1. 3. Ha nem tudtok segíteni miért szóltok hozzá? Ennyire unalmas az élet? Vagy jól esik gonoszkodni? Szégyellhetitek magatokat mind a ketten! A technokol pedig nem cipőragasztó a gyengébbek kedvéért! Sokmindent meg lehet oldani házilag. Pl. Tönkre ment a mikrónk gombja. A szerelő kukának ítélte. Mi meg rátettünk egy nagyméretű fa gyöngyöt amivel tökéletesen működik. Van akinek eszébe juthat olyan ötlet ami nekem nem jutott. Bennetek meg a rosszindulaton kívül az a baj, hogy még azt sem tudjátok, mit jelent a fantázia szó. Nemhogy birtokában lennétek.
2019. nov. 22. 14:52
 6/21 A kérdező kommentje:
4. Köszönöm ez a nagyon nincs más megoldás kategória lenne ha lenne decatlon ott ahol lakom.
2019. nov. 22. 14:54
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Én 5 minutes craft-ban (youtubon) láttam egyszer , hogy ragasztópisztollyal nyomtak a cipő talpára átlátszóragasztót hullámos csíkokban. És nem csúszott tovább a cipő. Szerintem biztos tartós. Csak átlátszó könnyen száradó ragasztó pisztolyba való kis patronos ragasztó kell hozzá, ilyen univerzális ragasztó azt hiszem igy hívják pontosabban. Szerintem próbáld ki.

Remélem tudtam segíteni :)

2019. nov. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%

nem kötekedek, csak tényleg nem vágom, hogy miért jobb otthon barkácsolni, mint rendesen megcsináltatni valamit...

meg tudod indokolni, mért nem elég jó számodra egy ezzel foglalkozó mesterember megoldása? vagy te is csak "kötekedsz" vele?!


amúgy ja, a 5mincraft hasznos, tele van gagyi kis clickbait ötletekkel, de nem nekem fáj ha összegányolod a cipőd talpát ragasztópisztollyal

2019. nov. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
és de, tudjuk mit jelent a fantázia szó, csak nem ilyen baromságokra használjuk, hogy olyan dolgokat bsszunk el, amit mások rendesen is meg tudnának csinálni
2019. nov. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon jó ötlet a ragasztópisztoly. Nem is kell vennem mert van a munkahelyemen. Szuper :) Hogy ez eddig nem jutott az eszembe. :) :)
2019. nov. 22. 16:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!