Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire furcsa feszülő...

Mennyire furcsa feszülő farmer szoknyát daddy/ugly cipővel fel enni? Pl. :Fila Destruptor, Adidas yung 96

Figyelt kérdés
2019. nov. 23. 17:03
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]


Esetleg ilyennel jól nézne ki vagy furcsa?

2019. nov. 23. 17:10
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon be jön ha egy lány így öltözik fel ilyenkor is, szoknya, egy szép egyszerű pamut harisnya, és egy ilyen "bakancs" Nekem okés!

F.

2019. nov. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menő, egyáltalán nem furcsa. L
2019. nov. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ez alapból egy ilyen aranyosabb-kényelmes hatás, rosszul nem néz ki, de ha nagyon vékony vagy akkor erre ráerősíthet a kontraszt miatt, vagy ha alacsony vagy összenyomhat optikailag, attól függ milyen hatást szeretnél elérni

ha a tükörbe nézel és azt mondod hogy ez tök jó így meg tetszik a hangulata, akkor jó, nem kell mindenkinek tetszenie

különben ha egy hosszúlábú lány vagy, simán lehet, hogy egy tök laza de sikkes hatás lesz.

2019. nov. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
175 centi vagyok, nem vékony de nem is telt, szntem olyan átlagos nőies testalkat
2019. nov. 25. 05:25
 6/6 anonim ***** válasza:

ah, én 165 vagyok, innen lentről a szoknya-bakancs kombó nálam nem néz ki annyira jól :D persze csak azért nem, mert nekem a hosszúlábú elegáns hatás tetszik

biztos jó lesz, szerintem nem lesz fura, főleg ha illik a stílusodhoz

2019. dec. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!