Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Középkorú (40-es,50-es)...

Középkorú (40-es,50-es) hölgyektől kérdezném, akik hordanak tangát: strandon felvennétek ilyen fazonú bikinit?

Figyelt kérdés
Az utóbbi pár évben egyre nagyobb divat ismét a tangás fürdőruha (legalább is én így látom), el tudnátok képzelni, hogy ebben a korban kedvet kaptok hozzá és hordjátok, ha előtte soha nem volt rajtatok?

2019. nov. 23. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
36 vagyok es mi dig tangat hordok strandra is.
2019. nov. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Csak olyan helyre, ahol a monokini is oké. És csakis tengerpartra, fürdőbe semmiképp.
2019. nov. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Nem. De nem a korom miatt, hanem mert nem szeretem a tangát. Szerintem olyan snassz, meg kényelmetlen is. két haszna lehet: hogy a nyári világos szoknyák alatt észrevétlen marad, és szellősebb a kánikulában, másrészt strandon a popsi nagyobb területen barnul tangában.
2019. nov. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 41 vagyok és féltangát, brazil fazonút hordok strandon.
2019. dec. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt hordok 50N
2021. nov. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!