Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magassarkú csizmához hülyén...

Magassarkú csizmához hülyén áll a sapka?

Figyelt kérdés

2019. nov. 25. 06:41
 1/6 anonim válasza:
Nem
2019. nov. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, melyik, milyen a kabátod és a többi kiegészítő. A magas sarok nagyon erősen a nőiséget hangsúlyozza, ha ezt elszúrod egy bugyuta bojtos kisovis sapival, elég gáz lesz az összhatás.
2019. nov. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen sapkáról és magassarkúról van szó.

Én egész télen hasábsarkú fekete csizmát hordok, ehhez pedig színben teljesen megegyező, simléderes fazonú sapkát, vagy esetleg fülvédőt viselek.

2019. nov. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a bojtos sapkámat inkább a bakancsommal veszem fel, de azt a "beret" sapkát (nem tudom magyrul, bocs) a magassarkúmmal veszem fel. anyának kötöttje is van elegáns, ilyen ellenző van az elején.

szóval ja, melyik sapka?

2019. nov. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A téli felsőruházatok közül mindből van többféle stílusú. és az néz ki szerintem jól, ha az összes ruhadarab körülbelül ugyanazt a stílust képviseli.

Tehát a magassarkú csizmához szövetkabát, kötött, vagy mondjuk pamut sál, elegánsabb sapka, beret vagy akár kalap, kötött vagy (mű)bőrkesztyű fog passzolni, és ha ezek nem nyolc különböző színben pompáznak, akkor jól is fog kinézni.

Mondjuk egy bojtos, füles, szivárványszínű sapkához inkább bakancs, síkabát vagy parka, kötött sál és kötött kesztyű passzol szerintem, síkesztyűt és thermosálat pedig leginkább sícucchoz, kifejezetten sportos, túrázós öltözettel szokás hordani.


Persze ha annyira hideg van hogy nem bírod ki máshogy, akkor bármit fel lehet venni bármivel, egy bizonyos ponton a nem halálra fagyás felül fogja írni a divatot, de most átlagos városi téli napokról beszélek, meg arról hogy még a boltban hogy válogatja össze az ember a téli holmiját.

2019. nov. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mikeXxX ***** válasza:
Pont nemrég láttam egy fiatal lányt egy hosszú elegánsabbnak mondható kabátban és egy elegánsabb csizmában volt és hozzá képes volt felvenni egy feliratos sapkát amiket kb 12 éves hülyegyerekek vesznek fel hát mit ne mondjak roppant hülyén is nézett ki emiatt szerintem . 40f
2019. nov. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!