Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melltartótól hátfájás? Fürdőru...

Melltartótól hátfájás? Fürdőruha anyagű bugyit ti hordanátok?

Figyelt kérdés

Vettem egyet, úgy fájt a hátam tőle, hogy nem vártam meg, hogy hazaérjek, elvettem. Méret jó volt, de ilyen kínais szar.


A másik, hogy fürdőruha szaga, meg anyaga volt a melltartóbak, meg egy bugyinak is..

Gondoltam, hogy elhasználom annak, de csipkés... Ezentúl inkább veszek h&m-ben, ha drágább is, azokban nem csalódtam.


2019. nov. 26. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat, hogy melltartón nagyon nem éri meg spórolni.
2019. nov. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Rájöttem, de amúgy ott sem olcsó, kétezer forint. De nagyon fájt... Lehet felteszem valami csoportba eladni.

Meg akinl olvassa, fürdőruha anyagú bugyit ne vegyen senki!! Nem véletlenül mondják!

2019. nov. 26. 18:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobban jársz feleannyi, de drágább fehérneművel mint kínai vacakokkal. H&M már elmegy, ott akad normálisabb, bár tartós az sem lesz. A jó minőségű melltartónál nincs fontosabb ruhadarab, pláne ha a méret is szükségessé teszi.
2019. nov. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem futja rá... Ezt is azért vettem, mert tetszett... Az a baj, csipkés, így fürdőruhának nem jó...


Mindig csak pár darab fehérneműm volt, egy hétre való, nem futja rá sajnos.

2019. nov. 27. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!