Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akik naponta 3-4 táskát...

Akik naponta 3-4 táskát 2-3bevásárló zacsit cipelnek, ők mit cipelnek nap mint nap?

Figyelt kérdés

Citi bag, laptop táska, kis táska, és még pár papír táska, c&a etc zacskó.

Ezt így korán reggel.

Kb sétáló karácsonyfa. Mégis mi mindent kell minden nap magukkal vinni?


2019. dec. 1. 11:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg őket. Mondjuk simán elképzelhető, hogy munkába megy, így kell nekkk a laptop taska, benne a laptoppal. A "city bag"-ben váltó ruhát visz, a listájában meg kulcs, telefon, hasonlók. Papirtaskaban az ebéd.
2019. dec. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A laptoptáskát még megértem, ha hozza, viszi, akkor kell.


Kolléganőim, nem kell átöltözni, irodai munka, és 4/5nap 4-6táskával jönnek, bentre rendelt kajával. Kb fél háztartás.

Nem mennek edzésre sem munka után.

Nekem egy pici táskám van, amiben a telefon+tárca+igazolványok+töltő+zsepi és elég is.

2019. dec. 1. 11:27
 3/9 A kérdező kommentje:
Plusz, ha nagy táskával megyek, mert olyan rendezvény lesz, amire át kell öltözni, vagy kaját is vinnék, érdekes elférek egy, mozgást nem akadályozó táskába.
2019. dec. 1. 11:29
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Komolyan nem értem miért zavar és ha már zavar, miért nem kérdezed meg tőlük????
2019. dec. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Viszem a laptop táskat, egy sima táskát a pénztárcával, esernyővel,zsepivel,forgalmival, gyógyszeres neszeszerrel és még egy papírtáskát az ebéddel, termoszommal, tízóraival.
2019. dec. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a max 3 taska, ha nagyon cipekedek. Hátizsák, abban tablet, kaja, a szükséges cuccok, egy tornazsák ha edzésem van és egy nagy vászonszatyot ha van valami cipelnivalóm. Biztosan hülyén festek, de van hogy ennyi cuccra van szükségem. De a legboldogabb akkor vagyok, ha aznapra elférek egy pici hatizsákban és nincs más cuccom.
2019. dec. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én soha semmilyen táskát nem viszek. Van zsebem.
2019. dec. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gondolom az van nagyjából amit fentebb is írtak. Én a magam részéről már azt sem szeretem, ha táska mellé egy szatyor is kell, általában kényelmesen be is férek egy táskába, de ha olyan helyre megyek ahova nem is kell nagyon semmi akkor zsebeimbe befér minden: egyikbe telefon, fülhallgató, cigi, öngyújtó, másikba meg bérlet, kulcs, pénztárca :D
2019. dec. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Magamból kiindulva pl. kistáskában vannak az irataim, telefon kulcs stb. Nagy táskában edzősruha, törölköző, váltóruha. Vászontáskában meg aznapi kaja. Néha laptop is kell.
2019. dec. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!