Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Farmer nadrágot melegítő...

Farmer nadrágot melegítő felsővel illik viselni (férfiaknak)?

Figyelt kérdés
úgy értem, normális utcai viselere. Én nem igazán látom akadályát, de kíváncsi vagyok mások véleményére is...

2019. dec. 1. 23:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
A melegitofelso sportolashoz valo, 'utcai' ruhazatnak kisse igenytelen.
2019. dec. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Figyelj, bármelyik ruhatípusból be lehet szerezni olyan fazont, konkrét darabot, hogy rohadt jól nézel ki, vagy rohadt trógerül. Egyébként utcán utóbbi mód is lehet közlekedni, nem mindenki bálba meg irodaházba készül, vannak akik fizikai munkára mennek...
2019. dec. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
Az elsőgel értekbegyet. És nem is csak maga a melegítő felső miatt, hanem még ráadásul az összkép is nagyon furcsa. Ez eleve két ellentétes funkciójú ruhadarab, ami nagyon furcsa kontrasztot ad. Mintha csak magadra borítottad volna a szekrényt, mielőtt eljöttél otthonról és azt húztad volna magadra, amibe először beleakadtal.
2019. dec. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen szokványos párosítás. Nem tudom mit hüledeznek ezen egyesek.
2019. dec. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%

4# Én sem értem

Naponta látni az utcán ilyet.Egy melegítő felső magában gyakran csak egy sima egyszerű pulcsinak tűnik.Nézzétek meg pl. ezt:


[link]


simán passzol hozzá egy farmer egy egyszerű sportcipővel

2019. dec. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Persze
2019. dec. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem sportolni, kutyázni, a sarki boltig való a melegítő. Iskolába, dolgozni, egész napos utcai viseletre nem tartom illőnek. Persze mindenki azt vesz föl, amit akar, de én nem hordom így és magamban megállapítom, hogy igénytelenség az ilyesmi.
2019. dec. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
41%

[link]


Szóval, ha ezt valaki felveszi egy farmerrel, az igénytelen. Értem:D

2019. dec. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem jó a farmer melegítőfelsővel. A farmer mindenhez megy. A vasalt inghez, zakóhoz, a szakadt trikóhoz és a kapucnis felsőhöz is.
2019. dec. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen
2019. dec. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!