Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezt a kabátot megéri megrendel...

Ezt a kabátot megéri megrendelni a sinsay-böl?

Figyelt kérdés

[link]

Nagyon tetszik ez a kabát de a sinsaybol meg soha nem vettem semmit (rendelni szeretném) és jól néz így képről ki ! De valaki vett már kabatot

a sinsaybol ? Mik a tapasztalatai .mennyire masszívak



#vásárlás #kabát #sinsaykabat
2019. dec. 2. 07:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kabátot nem vettem, de póló, farmernadrág volt onnan. Nem volt rossz, de nem is a legjobb minőség. Úgy tudom Magyarországon van boltjuk. Nézz be oda.
2019. dec. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, Magyarorszagon van boltjuk eleg sok helyen, foleg plazakban:) En mar nagyon sokat vasaroltam a Sinsay-be, de kabatot en sem vettem még, hanem rengeteg felsot amikkel mind meg vagyok elegedve, es tobb nadragom is van, amik szinten nagyon jok szoval csak ajanlani tudom ezt a boltot:) Szerintem a kabatok is jo minoseguek de inkabb nezd meg szemelyesen :)
2019. dec. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok:D Egyebkent szerintem is szep a kabat:)
2019. dec. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen csak az a probléma hogy a kozelemben nincsen iylen bolt 💕
2019. dec. 5. 18:58
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Ohh sajnalom, szerintem adj neki egy eselyt, megbizhato bolt en eddig nagyon meg voltam elegedve vele:) Utolso voltam egyebkent:D
2019. dec. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Marmint a megrendelesnek adj egy eselyt:D
2019. dec. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!