Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ti sokat költötök...

Lányok! Ti sokat költötök ruhára, cipőre, táskára, csizmára havi szinten? Úgy, hogy mondjuk már otthon is van rengeteg?

Figyelt kérdés
2019. dec. 2. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Most màr sokkal megfontoltabb vagyok, mit régen.

Csak úgy veszek ruhàt,ha 100%-ban tetszik ès tudok vele legalább 5 outfitet.

Ruhàm és cipőm sok van. Tàskaból viszont keves.

Mindenkinek van valamilyen kedvenc időtöltèse amire sok pénzt költ. Pàrom imàdja a szàmítógépes dolgokat,ps-t, xbox-t. Ő meg ilyenekre költ sokat.

2019. dec. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Anyám beteges gyűjtögető volt, úgyhogy én elég minimalista módon állok a vásárláshoz. Az összes ruhám, amim van, belefér egy közepes méretű bőröndbe. Évente 1-2 alkalommal vásárolok csak újat, amikor valamit ki kell cserélni, mert elhasználódik. Évente átválogatom az alapból kicsi ruhatáram és eladományozok mindent, amit nem igazán hordok. Nagyon ritkán van olyan, úgy is megveszek valamit, hogy nincs rá szükségem, mert annyira tetszik, de akkor egy régebbi dolgot adományozok el. Van összesen 4 pár cipőm, egy kis utcai hátizsákom és két túrazsákom, egy darab kabátom, egy esőkabátom, egy sapkám és egy pár kesztyűm, 2 sálam. Se ezekre nem költök, se drága kütyükre, telefont is 5-8 évente veszek, laptopot még ritkábban, más kütyüm nincs és nem is kell. Nincs gond azzal, ha valaki ezekre költ, csak nekem mások a priotitásaim, utazásra, könyvekre, háztartási cikkekre/lakásdekorra, programokra és élményekre például semmennyi pénzt se sajnálok. :)
2019. dec. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Igen
2019. dec. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem, a ruháimat alapvetően magam varrom (varrnám, ha lenne rá mostanában lehetőségem), bár mostanában rákaptam a turkálózásra is; a táskáim szintén saját készítésű, hosszú életű darabok. Cipőt venni nagyon utálok, évente egyszer muszájból vetemedem ilyesmire, akkor sem költök rá sokat. A divat sosem érdekelt, ha valami megtetszik, megveszem vagy lemásolom.
2019. dec. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Viszonylag igen,csak minőségi termékeket vásárolok így alapvetően nem úszom meg olcsón,de ha valami meg tetszik akkor azt meg is veszem.
2019. dec. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Havi szinten nem, kb. kéthavonta veszek 1-2 új dolgot, de ilyenkor van, hogy drágább, márkásabb dolgokat veszek.
2019. dec. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Metionin ***** válasza:
87%
Nem. Mégis ki vesz havi szinten ruhát? :D Úgy 3 éve megvettem mindent ami még hiányzott, azóta csak azt pótolom ami tönkremegy.
2019. dec. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ruhára viszonylag, szeretek öltözködni, kicsit hobbi is. De egyre kevesebbet, és igyekszem figyelni hogy olyat nem veszek meg ami nem tetszik, amihez hasonlóm már van, vagy ami nem illik a ruhatáramhoz.

Táskát, cipőt, csizmát nem veszek, csak ha kell. Táskám van két nagy, egy kicsi és egy még kisebb, meg egy vászonszatyor. Ennyi elég is, majd ha valamelyik elszakad, lesz új. Csizmából is van egy, amíg le nem válik a talpa vagy ki nem lyukad, addig marad is ez az egy.

2019. dec. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
havi? :D nem sok. max ha beszabadulok egy jó turiba, akkor megesik, hogy kicsúszik az irányítás :D de ez nem havonta. szerencsére egyébként ebben a tekintetben spúr vagyok. táska, cipő: csak ha tönkremegy, ami van.
2019. dec. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A fizetésem 4%-át.
2019. dec. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!