Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

A barátom mostanában rengeteg pénzt költ el ronda ruhákra mit tegyek?

A tesóját kezdte másolni, most konkrétan egy totál női kinézetű kabátot vett, hosszított fazonút és a kapucniján szőröset... Marha gusztustalan, de ha mondok valamit kiakad rajta.

Keress kérdéseket hasonló témákban: barát, ruha

dec. 2. 22:45  Privát üzenet  

A válaszok
El kell kísérni vásárolni, hogy még időben lebeszélhesd róla.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont dec. 2. 23:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Most se akarta, hogy vele menjek

# 2/6Időpont dec. 3. 01:56 Privát üzenet
Néhányszor kiröhögik aztán majd kinövi a hülyeségeket...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont dec. 3. 09:00 Privát üzenet

ő tudja, mire mennyit költ. lehet most akarja kialakítani a stílusát.

lehet inkább féltékeny vagy rá...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont dec. 3. 15:46 Privát üzenet
Sunshinedoll nevű felhasználó válasza:

Hass próbálkozzon, lehet kísérletezget a stílusával. Majd kialakul a stílusa.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont dec. 3. 19:16 Privát üzenet

A prémes kapucnis szőrös kabát az tök divatos, fiatalos, menő. Főleg a combközépig érő fajta, az aztán igen leterjedt tiniken. Én nemrég kaptam egy olyat, és nagyon jó.

Nem kell semmit tenni, ez így van jól.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont dec. 3. 22:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi mostanában ez a rengeteg, "tökéletes vagyok, csak a korombeli fiúknak / lányoknak nincs értékrendje, ezért nem találok senkit" kérdés?
Mostanában *rengeteg fiatal korú leányzót látok a környezetemben kék hajjal közlekedni, de még idősebbek között is van néhány példa. Ez egy új trend amiről csak én nem tudok vagy...
Hol tudnák rendelni vagy venni olyan órát ami mostanában nagyon divat lett, úgy néz ki mint egy arany óra de valójában nem az csak olyan színű és lehetőleg ne műanyagból hanem...
Mostanában rengeteg neon-pink gumi lábujj-közit sarut látok. Hol tudnék olyat venni (lehetőleg Szegeden)?
Azt vettem észre, hogy mostanában kevesebb lány festi ki a szemét. Azt néztem, hogy pár éve rengeteg lány használt fekete szemceruzát, de mostanában inkább max. Csak...
Nézegetem mostanában az embereket. Rengeteg csúnya, és ápolatlan ember van. Szinte a 98%-uk csúnya, vagy ápolatlan. Miért?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!