Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a különbség, ha egy interne...

Mi a különbség, ha egy internetes ruhaoldalon ázsiai számozást használnak?

Figyelt kérdés
Automatikusan kattintottam volna az M méretre, de mikor csak ázsiai M és hasonló számozások közül lehetett választani, összezavarodtam. Nyilván kisebbek, mint mi. Vékony és kissé magas vagyok, szóval ezesetben ha nagyobbat veszek, fogasra fogok hasonlítani. Tudna valaki felvilágosítást adni, aki esetleg vásárolt már az AliExpressen?

2019. dec. 4. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
En ferfikent itthon M-es vagyok, de mikor azsiaban eltem, az ottani meretbol gyakran volt, hogy XL-es kellett nekem polokbol. Lehet, h a noknel mas a helyzet, de ferfiaknal tobb merettel is nagyobbra van szukseg. Ennyit tudtam segiteni :D
2019. dec. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Külömbség van amerikai, ázsiai, európai számozás között. Németországban élek, itt nadrágokból 36-38, póló,pulcsi,stb S-M méretet hordok. Szoktam a Shein-ről rendelni, ez kínai oldal és ha pl a modellen S-M van, akkor én L-xl méretet veszek. Ez attól is függ mennyivel hordassz nagyobb méretet. Nézd meg a mérettáblázatot, mérd le a saját méretedet és aszerint rendelj.
2019. dec. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Lent a leírásban szokott lenni táblázat cm-ben, azalapján indulj ki. Én is hasonlóan vagyok, mint az előző. 36-38-as eu méret, ázsiaiból L-XL kell.

Barátnőm egyszer nem hallgatott rám, hogy vegyen nagyobbat. Talán egy 11 évesre jó lett volna ami érkezett :D

Na meg alin méretre mindig figyelj, UK/US/EU mind előfordulhat és más-más méretek.

2019. dec. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!