Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha nincsen varró a közelemben...

Ha nincsen varró a közelemben max 40 km-re melyik a legolcsóbb megoldás számomra? Venni egy másik cipzáros felsőt vagy utazni 40 km-ert oda vissza és megcsináltatni?

Figyelt kérdés
kis faluban lakom nincs helyben varró . Nem egy gombot kéne felrakni . Gomb varrást megoldottam volna én magam csak olyan dolgot kellene a felsőn megcsinálni amihez varró kell. Helyben tudok venni felsőket melegítőt férfit ,de azért megkérdezem,hogy melyik lenne az olcsóbb megoldás nekem. Bemenni városba és megcsináltatni vagy vegyek helyben ? Plussz amit a varró elkér azt is fel kell számolni a városban.
2019. dec. 4. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban megérné egy újat venni.
2019. dec. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel mégy, vonat, autó és az mibe kerül? Menj biciglivel, az ingyen van. Plusz el is kell menned a kész ruháért, bár nyilván elkészíthetik azonnal is jó felárért :) De ha már elmégy a városba, akkor ott nagyobb lesz a választék az új ruhából is.
2019. dec. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Tényleg csak a foghúzás lehet megoldás vagy keressek inkább másik orvost?

Korábban nagyvárosba jártam fogorvoshoz (szinte mindig máshoz), most elmentem egy vidéki rendelőbe (nem magán), mert fájt korábban a fogam, most először fordult elő, hogy az érzéstelenítés ellenére is fájt néha, amikor fúrta,meg nagyon vérzett is (legalábbis...

Ti fel vennétek hitelt 48 évesen egyedül 2 gyerekkel 20 évre?

A törlesztőrészlet 80. 000 Ft. Az ajánlat jónak tűnik de elbizonytalanodtam.68 éves koromig fizethetem, ha megélem. Biztosítás is lenne mellé. A másik lehetséges megoldás az albérlet.

Van-e arra megoldás, hogy csak egy Windows 10-es gépet használjak, és arra 3 másik vékonykliens csatlakozzon?

Tudom, hogy Windows Servernél ez megoldható, viszont a program, amit használni szeretnék, csak Windows 10-en fut, Windows Serveren nem. Egy másik lehetséges megoldás, ha virtuális gépekként több Windows 10-et feltelepítek és ebből egyet-egyet használok egy-egy...

Egy korábban renden futó autoit program egy fura hibaüzenetet ír ki. Ugyanaz a program másik gépen továbbra is fut. Mi lehet a hiba, s mi a megoldás?

Line 655 (File "C:/Program Files (x86)/Autoit3/Include/Date.au3"): $TempString = _WinAPI_GetLocaleInfo($LOCALE_USER_DEFAULT, $LOCALE_STIMEFORMAT) $TempString = _WinAPI_GetLocaleInfo(^ERROR Error: Variable used without being declared.




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!