Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan szerezhetek olcsón...

Honnan szerezhetek olcsón Billie Eilish-os sapkát?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többet látok ilyet másokon az utcán, és érdekelne, honnan lehet beszerezni olcsón. Ha bárki nem tudná, ez egy "manósapka" vagy h mondják és az elején egy enyhén döntött férfi wc figura van. Nemrég megkérdeztem egy csajt(neki is volt), honnan van, azt mondta, h kínaiba lehet kapni. Nem tudom, azok a boltok mennyire megbízhatóak, mindenesetre teszek majd egy próbát. Valakinek más ötlete? És nem azok a rendelős honlapok érdekelnek, pl Ebay, Ali Express, Wish.... Köszi előre is!:)

#bolt #sapka #kínai #Billie Eilish #Eilish #Billie Eilish sapka #férfi wc jel
2019. dec. 5. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
De miért kell folyton majmolni az éppen legjobban felkapott baromságokat?
2019. dec. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Nem akarom majmolni, de nem tetszhet nekem egy szimpla sapka? Ez olyan, mintha látnék az utcán egy cipőt, de nem venném meg, mert nem akarok majmolni senkit. Tetszik a sapka, ezért szeretnék és ne pont te a képernyő mögött vondd kérdőre az én stílusom, köszi<3
2019. dec. 15. 16:14
 3/5 anonim válasza:

Szia! Ez megfelel?


[link]


Az elsővel pedig ne foglakozz! 😉

2019. dec. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Puszilok mindenkit, legyen szép napotok! :) <3 (első voltam)
2019. dec. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#3 nagyon köszi<3
2019. dec. 18. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!