Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen felső és cipő lenne jó...

Milyen felső és cipő lenne jó ehhez a ruhához?

Figyelt kérdés

[link]


Esküvőre lenne februárban, tehát mindenképpen kellene hozzá vmi felső. De milyen? Blézer, bolero? És milyen lábbeli lenne megfelelő? A szín is fontos.



2019. dec. 8. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem könnyű eset. Mivel a ruhának már így is úgymond 2 hossza van, a blézer, vagy bolero lenne a 3. Borzasztóan széttagolná az egészet.Ha mindenképpen kell valami, akkor talán a ruha, vagy a rátét hátsó hosszával megegyező hosszúságú kis "köpeny" félét tudnék elképzelni, anyagában a rátéttel megegyezőt. Hosszú ujjut, teljesen díszítésmentes, kicsit "A" vonalút.

A színen erőteljesen el kell gondolkodni. Fekete, fehér szerintem nem jó hozzá.

2019. dec. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vagy lehetne még a köpenyke a dekoltázs résszel megegyező anyagból.

1-es voltam.

2019. dec. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%

Végre egy jó ízlésű nő...


Szerintem egy zárt magassarkú cipő én inkább bolero vagy ahhoz hasonló darab, a blézer nem nőies.


F.

2019. dec. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A duplaanyag miatt ehhez stólát választanék, a blézer és a boleró is lenyomná a fodros részt.
2019. dec. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is először azt akartam írni, hogy egy színben hozzá passzoló, de sötétebb árnyalatú, a ruha hosszával megegyező valamit, de szerintem ehhez a ruhához semmi nem megy jól, ezt így önmagában kellene viselni. Hafelveszel hozzá valamit még pluszban, teljesen eltakarja például a szép hátrészt, ráadásul hiába lesz azonos hossza a ruhával, már tényleg 3 réteg fog látszani. Ez esetben én másik ruhát választanék.
2019. dec. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tudom, hogy önmagában néz ki jól, de mivel télen lesz az esküvő, azért nem ártana plusz vmi felső. Persze ha zárt térben leszünk és ott kellőképpen meleg lesz, nem lenne rajtam. Vagy inkább hosszú ujjú ruhát keresek, csak ez nagyon megtetszett színben és fazonban is.
2019. dec. 8. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!