Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pull and Bear méret kalauza...

Pull and Bear méret kalauza meg bízható?

Figyelt kérdés

Férfi gatya lenne H&M be a rám való cső gatya 32/32 ezt meg adtam a pull and bearnak illetve,hogy 184cm vagyok 63 kilo stb és a 38as méretet javasolt az oldal.

Szerintetek?

Derék bőségem 41 cm láb 104cm.


2019. dec. 8. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
(Ezeket a méretkalauzokat jobb ha nem veszed komolyan. Tesznek rá, hogy manapság jóval lazább a méretezés, tehát ami 32 incs az valójában 36, tesznek rá, hogy a mai gumigatyák nem olyanok, mint a zsákvászon, tehát a kitágult méret kéne, és tesznek rá, hogy a maiak nem három számmal nagyobb cuccokat ítélnek meg magukra passzoló méretnek.)
2019. dec. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Arra figyelj, hogy a hagyományos 38, 40, 42 és a farmeros 30, 31, 32... méretezés is bele van írva azokba a nadrágokba, tehát a második szám nem a hosszméret (az náluk mind ugyanakkora). Nem mindegy melyik fazon, mert pl: carrotból elég egyel kisebb, mint skinny fitből, néha superskinniből egyel nagyobb kell. Eltérő anyagvastagságúnál vagy ugyanolyanból másik szín között is néha van félszámnyi eltérés.


Én 182 cm vagyok, mikor még ilyen 65-75 kilós voltam 31-esek voltak jók, aztán voltam 87 kiló is, akkor volt pár 33-asom, 80-85 kilóra leggyakrabban a 32-es jó. Szóval neked 31-esnél biztos nem kell nagyobb. Másik számozásban 31=40 és azt hiszem 30=38. Szerintem lazábból 38=30-as, szuperszkinniből 40=31-es lehet jó rád.

2019. dec. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A méret kalauz a 38 és 40 es méretét ajánlotta de inkább a 38 at.

Akkor 40et javasolnal? Egyébként H&M es farmerből a 32/32 es super skinny teljesen passzol rám.

2019. dec. 8. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!