Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mire jó az valakinek, ha...

Mire jó az valakinek, ha marha drága dolgokat hord?

Figyelt kérdés

Egyik 17 éves fiú haverom/osztálytársam folyton márkás dolgokban járkál. Ilyen Nike, Puma, Adidas, Jordan, Converse, Vans az alap neki, sok még ilyen marha drága off-white-os dolgai is vannak.

Soha nem vágott ő fel ezekkel a dolgaival, meg nem is nézett le másokat. Rendes gyerek, egyszer mondta hogy a kinőtt dolgait amúgy leadja ilyen gyűjtőhelyekre ahonnan a szegények kapják.


Múltkor néztük egy haverral, hogy ami akkor rajta volt Jordan cipő, off white nadrág, vans póló és szintén off white pulóver összesen netes árak szerint jóval több félmillióba kerülhetett.


Ismerek egy másik gyereket, ő is marha drága dolgokban jár, de ő fel is vág vele rendesen. Na ez a barátom akit fent írtam az fel sem vág, el sem mondja mi mennyibe került...



2019. dec. 8. 15:36
 1/7 anonim válasza:
100%
Mert tetszenek neki ezek a ruhák ebben érti jól magát és megteheti hogy hordja.
2019. dec. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt veszik a szülei, valószínűleg ők is drága cuccokban járnak, fontos nekik a jó minőség.
2019. dec. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt szereti, megteheti

Hordja csak ha megteheti.

Én is drágább cipőkbe járok a minőség miatt

2019. dec. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ameddig nem erre veri magát, nincs baj vele

gazdag barát egyébként mindig jól jön :)

2019. dec. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Megteheti és szeretei is ezeket.


Cipőkben és alsónadrágokban is márkásabbat hordok a tartósságuk miatt

2019. dec. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
Nekem csak pár drága ruhám van, és a legdrágább szettem is csak 250 ezerre jön ki órával együtt, de szerintem igaz lehet az, hogy jobban érzi magát az ember ilyen ruhákban, nő az önbizalma vagy valami. Tök érdekes érzés volt, amikor először vettem fel az Adidas melegítőgatyámat, pedig az csak egy tízes volt, most gondoljunk bele milyen érzés lehet egy 280 ezres Balenciaga pulcsiban sétálgatni.
2019. dec. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet. De a legnagyobb baj, hogy ezt a két hozzáállást azért ránézésből könnyen össze lehet keverni. Már azt a két arcot, aki ilyesmikben jár, noha az egyik normális, a másik meg röhejes.


Úgy hívják főleg, hogy hype. Ezt nehéz megmagyarázni. Rendes esetben a megszerzése, a érte megdolgozás vezethet. Persze akinek mindent megvesznek, akkor fogalam sincs minderről.

2019. dec. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!