Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok/Nők! Ti hogy pakoltok...

Szuszi95 kérdése:

Lányok/Nők! Ti hogy pakoltok el a táskátokban (retikülben)?

Figyelt kérdés

Viszonylag nagyobb táskám van, és nő révén sok benne az apró pipereholmi (fésű, kézfertőtlenítő, miniparfüm, gyógyszer stb.). Mivel egész napra megyek el általában a munkám miatt, ezért van benne egy váltás fehérnemű esetleg egy póló is, plusz a napi kajám. Viszont a pieprékkel nagyon hadilábon állok mert szinte vállig kell túrnom a táskámat néha hogy meg találjam ami kell.

Esetleges ötlet? Próbáltam már azt is hogy felét kiveszem, de Murphy törvénye közbeszólt :D amit kivettem az kellett volna :D

lehet nem vagyok még elég talpraesett, eddig inkább sportosan öltözködtem, most szeretnék egy kicsit nőisebb lenni..de most kicsit olyan átmenetesnek érzem magam

Köszi a választ!

25/N



2019. dec. 8. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Így nekem is nehezen menne, váltás ruhát az életben nem vittem sehova. Fésű sem kell, parfüm sem.


A gyógyszerek, sebtapaszok egy kis dobozban vannak, amit a Kikben vettem, a sminkjeim egy neszesszerben vannak (púder, rúzs, hajcsatok).


Ha vinnék ruhát, tuti hátizsákba tenném, nem cipelném a vállamon. Veszem elő a kindle-t, és kificcen egy bugyi.

2019. dec. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy van, hogy mindenem van valamiben, persze minden csoportosítva. Praktikus, minden megtalálok és nekem elég kis táskáim vannak, minden elfér.
2019. dec. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3 neszeszserbe csoportositsd a cuccaid!!
2019. dec. 9. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Berakom az apróságokat a táskám zsebébe😱
2019. dec. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Tedd be őket külön zsebbe vagy külön szütyőbe/nesszeszerbe.

Más tippet nem tudok, mert én kb a kabátzsebbe és vászon szatyorba pakolok, ha kaját is viszek.

2019. dec. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az emberek 95% hosszabb ideig akkor van távol, ha a melóhelyen tölti a napot. Akkor meg miért nem lehet az egész rakományt eleve ott tárolni ?? Nem hiszem, hogy váltás ruha, gyógyszer, alapozó, 5 kg zsebkendő, papucs, fogkrém ez mind útközben kell arra a 20 percre.
2019. dec. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet én vagyok nagyon "straight forward" emberke, de én ennyi mindent sosem viszek magammal csak olyat, ami fontos..

Nálam mindig zsepi van, tisztasági betét, kis gyógyszer, kézfertőtlenítő, egy ajakbalzsam meg egy testpermet frissítésképp+rágó. Ha olyan cipőben vagyok max bedobok 2 sebtapaszt.

2020. szept. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!