Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nők! Ti milyen táskát...

Lányok, nők! Ti milyen táskát szoktatok hordani a télikabátotokhoz?

Figyelt kérdés
Hogy lehet télen is nőiesen felöltözni? Ezekben az elegáns szövetkabátokban meg lehet fagyni, mivel nem túl melegek. Ezért kénytelen vagyok ilyen pufibb kabátokat hordani, amik nem túl csinosak de legalább jó meleg. Az ilyen kabátokhoz milyen táskát lehet felvenni? Mert szerintem az összes válltáska hülyén néz ki ezekhez a kabátokhoz. Hátitáskát meg mégse hordhatok mindenhova.

2019. dec. 10. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanazt, mint ősszel...
2019. dec. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hmm..

Én állandóan hátitáskát hordok magammal.

Nem kellemetlen, sőt, nekem jól áll. Van 4 db, így könnyen választhatok. Pufikabátos vagyok én is.

Tb-ben dolgozom ügyintézőként, másik műszakban pedig ápolónő vagyok a kórházban.

22/N.

2019. dec. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Pufikabát...utcára? Ahhoz már mindegy, akár egy Tesco szatyor is mehet.
2019. dec. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Az összes táskámat, amit az év többi szakában: kistáskát vagy hátizsákot, attól függően, mennyi cuccom van.
2019. dec. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
sztem pufikabáthoz a klasszikus shopper táska, a mostanában divatos kisebb méretű bőr hátizsák, és a borítéktáska is teljesen jól néz ki, én igazából nem tartom annyira extra kivételnek a pufikabátot, és sztem van olyan ami csinos, bár ez nyilván az alkattól is függ.
2019. dec. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#1 csakhogy ősszel marhára nem olyan kabátot hord az ember, mint télen :)


Köszönöm a normális válaszokat!

2019. dec. 10. 21:38
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Én olvastam a kommenteket és szerintem félreérted az első válaszoló kommentjét! Azt írta, hogy "Pont ugyanazt, mint ősszel..." nekem ebből az jött le, hogy nem az évszak változtatja, hogy ki milyen táskát hord és ő télen, a téli kabáthoz ugyanazt hordja, mint ősszel az őszi kabáthoz. A kérdésedre a válasza számomra így volt logikus és azért is, mert én is ugyanígy csinálom. Van úgy 5-6 táskám, amit tudol hordani, nem az évszak és a kabátom, öltözékem szabja meg, hogy milyen táskát hordok, inkább a stílusom (sportos, elegáns stb).
2019. dec. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó! Lehet tényleg félreértettem, bocsánat! Akkor lehet, hogy csak az én kabátjaim ennyire eltérőek ősszel és télen, valahogy ősszel elegánsabban fel tudok öltözni pl. egy ilyen kabátba: [link] , ehhez fel tudok venni egy elegánsabb táskát, amit a téli kabátomhoz, ami pl. ilyen: [link] , már nem tudok elképzelni. Igazából csak erre céloztam, de lehet akkor csak én vagyok így!

Köszönöm a válaszokat! :)

2019. dec. 10. 23:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Hasonló kabátom van és egy sima vállon átdobós táskát (csak ilyen táskáim vannak) hordok magammal.
2019. dec. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát én általában évszaktól függetlenül sporttáskát hordok, ami nem igazán illik a stílusomhoz, de csak abban férnek el a cuccaim :D
2019. dec. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!