Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok ti szoktatok bőr...

Csajok ti szoktatok bőr cuccokat hordani (leggings, nadrág, szoknya, ruha)? Milyen gyakran, csak buliba vagy hétköznap is?

Figyelt kérdés

mostanában mindenkin ilyesmiket látok, meg bőrhatású leggingset..

vettem magamnak is egy gatyát, de kicsit zavar valahogy furán érzem magam benne. folyton azon gondolkozom h a fenekemet nézik biztos. pedig hát sztem a legtöbb fiúnak fel se tűnik - vagy igen? egyébként az alakommal nincs gond.


2019. dec. 10. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Van egy bőr szoknyám meg nadrágom. Hétköznap is hordom.
2019. dec. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ívy1 ***** válasza:
100%
Van bőrhatású leggingsem,többféle és szeretem őket hordani akár hétköznap is.Szerintem ma már nagyon extrémen kell öltözni ahhoz hogy megbámuljanak, a bőrhatású leggings az nem az.
2019. dec. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Soha
2019. dec. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg bőr hatású ruhadarabom van, rocker vagyok. Hozzá tartozik a stílusomhoz, így gyakran hordom őket.
2019. dec. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mikeXxX ***** válasza:
100%
Nyugi férfiként ez az első divat ami tetszik évek után viseld nyugodtan .
2019. dec. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem kabátom van ami bőr. Amúgy szoknyában, nadrágban nem szimpatikus. Egyszer felpróbáltam az egyik barátnőm bőr hatású leggingsét, de nagyon nem jött be. Hideg is volt, furcsa érzés volt ahogy a lábamra feszült, mellesleg szerintem tök bénán néztem ki benne.
2019. dec. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!