Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Céges karácsonyi bulin ciki...

Céges karácsonyi bulin ciki mezítláb táncolni?

Figyelt kérdés
2019. dec. 13. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Mindenhol az
2019. dec. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A céges karácsonyi buli a ciki.
2019. dec. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen
2019. dec. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Az összes ilyen kérdésnél elmondjuk, attól függ hogy milyen céges buli. Vannak olyan “céges bulik” amik inkább házibulira hajaznak, valami kisebb startup lakásirodájában összegyűlik mind a 20 alkalmazott és a vezérigazgató együtt rúg be a titkárnővel, ott simán belefér. Meg vannak olyanok is ahol öltönyben álldogál az összes felsővezető valami hotel dísztermében, ott nyilván illik visszafogni magad. Van ahol egyáltalán nincs is tánc, a céges karácsony csak egy vacsora vagy egy gyerekprogram mikulással és tombolával. Honnan tudjuk hogy nálatok mi a ciki?
2019. dec. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csak céges bulin, hanem bárhol. Gimis lányoknak talán még elnézhető, bár én a magam részéről nem tudok komolyan venni egy olyan nőt, aki mezítláb bulizik. Szerintem baromi kiábrándító egy kikent-kifent dekoratív csajszi aki mezitláb táncol. Főleg ha még harisnya is van rajta, úgy még rosszabb, mert rövid idő alatt menthetetlenül szétmegy a lábán ami szörnyen igénytelen. Szerintem elég gáz egy jelenség, amikor fiatal csajszik próbálják magukat igényes (igényekkel teli), kifinomult nagyvilági nőnek előadni,csini ruci, szexi smink, divatos kiegészítők... közben nincs cipő rajta, mezitláb van mint egy ágról szakadt.

Szerintem egy nőnek legyen annyi tartása, h ha összeszorított fogakkal is,de kibírja a cipőben. Aztán majd legközelebb majd okosabban választ cipőt, ha bulizni megy. Én is jártam már így, h véresre törte a lábamat a cipő, de akkor sem vettem le táncoláshoz...

2019. dec. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!