Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A lányokat nem zavarja, hogy...

A lányokat nem zavarja, hogy a nadrágjukon átlátszik a bugyijuk?

Figyelt kérdés

2019. dec. 15. 06:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Ha zavarná őket, nem vennének fel bugyit a nadrág alá!
2019. dec. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1 Ez hülyeség.
2019. dec. 15. 06:37
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Kerdezo csak elvezkedni szeretne egy kicsit igy reggel, csajok nem valaszoljatok.
2019. dec. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem.
2019. dec. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%

Hát látod...vannak akiket nem...


Én még a szoknya alá is rövidnadrágot veszek a sok perverz nyálcsorgató kukkoló miatt.


Páromat vártam egyszer a végállomáson, mert kocsi szervízben volt, őt meg megkértem menjen helyettem üzleti vacsira.

Míg vártam nem kevés faszi nézett meg s próbálkoztak is be... Mutattam a karika gyűrűm s lekoptak, a legutolsót, aki meg zaklatott orrba nyomtam.


Mindegy látszik-e a bugyi vagy sem, a birka nép ugyanolyan ösztön állat...

Vagy egysejtű.


Pl edzőnadrág, jobb ha rugalmas testhez simuló, nem akad be sehova s nem fúj alá a szél. Vékonyak jól melegítenek, de látszik az alatta lévő ruhadarab.


+ Az emberek felfogásával van gond sokszor. Meg azzal, hogy vannak kik igénytelenül hordanak dolgokat.


Pl pasi logika: a sima bőr színű harisnya vagy a csupasz lábaknál nem annyira nyáladzanak, mint pl az olyan harisnya esetében ami szintén rendes harisnya, de combközépig színezett combzokni van kialakítva.


Pedig a másik 2 opció többet mutat.


Női logika, ami a halálom: "csukd be az ajtót meglátnak "- ott áll bugyiban, melltartóban...

Majd képen röhögöm...:

Azt ugye vágod, hogy fb-on meg kint van egy globális hálózaton a bikinis nyaralós képed??!!!


S lehetne sorolni jó pár marhaságot...

2019. dec. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is átlátszik a bugyim pedig férfi vagyok, csak hát egyáltalán nem zavar.
2019. dec. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Olyan bugyit kell felvenni ami nem baj ha átlátszik. De a szűk szoknyán is átlátszik a bugyi, vagy a vékony anyagon is. Nem zavar. A pasik nyála csorog, a csajok meg had irigykedjenek.
2019. dec. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem a legtöbb nőnek nem látszik át, főleg így télen.
2019. dec. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
98%
Tangát hordok, nekem nem látszik át. Nyilván ha felveszek egy fehér nadrágot akkor nem piros bugyival veszem fel.
2019. dec. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%

Ez is egy igényesség szerintem, hogy tudjon úgy öltözködni, hogy az adott ruhàhoz megfelelő fehérnemüt vegyen fel.

Egy testszínű, lézervàgott fehérnemű semmin se làtszik àt!

2019. dec. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!