Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért vesznek az emberek...

Miért vesznek az emberek bőrkabátot mikor ha megázik akkor tönkremegy?

Figyelt kérdés
Ugye nem a sivatagban élünk - itt azért szokott esni az eső.
2019. dec. 16. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A bőrkabát nem megy tönkre ha megázik. Ha igen,akkor az nem bőrkabát,hanem sz...r.
2019. dec. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem megy tönkre. Ahogy a bőrcipő sem.

Valószínűleg műbőr volt.

2019. dec. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem velúrbőrre gondolsz te? A rendes bőrkabát nem megy tönkre egy kis esőtől, de nekem még a műbőrrel sem volt soha ilyen problémám.
2019. dec. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A valódi bőr cucc nem megy tönkre az esőtől. Megvéd az esések okozta kisebb sérülésektől.


A hasított bőr nem szereti annyira a vizet,de nem lesz baja.


Rendelkezem mindkettővel. 15 éve bírják a strapát.



A nubuk az ami problémás meg a velúr.

2019. dec. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem kis esőre gondolok ahol leesik 2 csepp hanem rendes normális esőre
2019. dec. 16. 22:04
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Ekkora állatvédő ne legyél már te sötét zöld. Ugye húst nem eszel?!


Vagy ha már ekkora vagy, akkor talán, ha már leöljük, akkor minden részét használjuk, fel, ne haljon hiába.

2019. dec. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%

Heteske milyen “zöldrről” beszélsz????? Azt írtam,hogy IMÁDJUK!!!

Mit lehet ezen félreérteni ?????????

2019. dec. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Rendes normális (=zuhogó) esőben pedig kinyitom az esernyőmet, és/vagy nem álldogálok a zuhogó esőben percekig hanem sietek odaérni ahova megyek, és ott rögtön bemenni az épületbe megszáradni.

Bár szerintem tartós baja akkor sem lesz a bőrkabátnak ha szarrá ázik, de valóban, a legtöbb kabátot nem arra találták ki hogy viharban álldogálj benne fél órát, és a legtöbb ember nem is erre használja.

De nem, ha simán esik az eső, nem pedig ömlik, és nem áztatom el direkt, akkor nem lesz baja a bőrnek.

2019. dec. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, mert nekem eddig csak műbőr kabátaim voltak (kb tízezres árkategóriaban, sima fast fashion márkák) és egy ilyen kabátka 5 évig akár simán hordható, sosem ment szét egyik sem, pedig esőben, télen is hordom őket.
2019. dec. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!