Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fehér cipő jól vagy rosszul...

Fehér cipő jól vagy rosszul mutat egy fiún? több lenn

Figyelt kérdés
Fehér Nike cipőről van szó, feketében akartam venni, de pont nem volt az a méret, ezért maradt fehérben, de most hogy otthon vagyok, kicsit megbántam, attól félek hogy fiúk ilyet nem nagyok hordanak, csak sötétebbeket...

2019. dec. 21. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nagyon sok fehér cipőm volt és annyi a titka hogy tartsd tisztán, ne hagyd hogy mocskos legyen
2019. dec. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Mi ez a hülyeség, miert ne hordhatna fiu fehér cipőt? :D

2019. dec. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát pl azért, mert lányos :D uncsitesóm ezt mondta
2019. dec. 21. 17:30
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Az unokatestvéred alaposan téved akkor :D Hány klasszikus fehér cipőt soroljak fel, ami fiúkon is jól néz ki?!
2019. dec. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jó! De! Mindig legyen tiszta! Sajnos a legtöbb fiatalon koszos cipőt látok. Egy koszos cipőnél nincs igénytelenebb! Minden hasznàlat után töröld át, hogy tiszta maradjon.
2019. dec. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A fehér Nike cipő igen is jól mutat a srácok lábán. Jó döntés a fehér cipő, ráadásul rendkívül mutatós is.
2019. dec. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne hallgass az unokatesódra,hülyeséget beszél.

Hordd nyugodtan, szerintem nagyon jól tud állni a fiúknak is a fehér cipő

2019. dec. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat, egyébként Nike Ebernon Low-ról van szó :)
2019. dec. 21. 22:53
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól néz ki féltve, hogy minden nap takarítód ,mert a fehér cipők eszméletlenül koszolodnak és nincs undorítóbb látvány mikkor valakinek a fehér cipője már sárgás-zöld a mocsoktol(rengeteg ember közötük lányok is igy hordják)
2019. dec. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!