Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a vélemyénetek a converse...

Mi a vélemyénetek a converse cipőkről?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy sárga converse-t de még sose próbáltam fel és arra gondoltam vagy ez vagy a sárga vans, de vászon cipőkben nem vagyok jártas. Szóval mennyire kényelmes, strapabíró?

2019. dec. 21. 16:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Túlárazott eredeti kínai trágyák , amellett unalmas .
2019. dec. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 hónap hordás után lejött a talpa😀
2019. dec. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én szeretem. Kényelmes és tartós, már sok-sok éve megvan és teljesen jó állapotú, pedig elég sokat hordtam.
2019. dec. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az, hogy lejon a tapluk mar az elejen. Nem jo minoseguek.
2019. dec. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egyre rosszabb minőségben gyártják. 15éve sokáig bírta, most alig hordtam és lejön a talpa. Nagyon csalódott voltam mert ahhoz képest nagyon túl van árazva.
2019. dec. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Amiket itthon kapni, azok vacakok. Anno 2009-ben Olaszországban vettem egyet, egyszerűen nem akar lerohadni a lábamról, szanaszét van már kopva a talpa, kopott az orra, a bélés kijött a sarokrésznél belül, szóval nagyon viseltes már, elég csúnya is, de még mindig hordható...

Ezen felbuzdulva 2 éve vettem egy converse-t a players-ben, úgy voltam vele,h ha csak fele annyit bír, mint az olasz, akkor már megéri. Durván egy hónap után levált az orráról a gumi. Vissza vittem, de nem másikat kaptam, hanem javításra küldték. 2 hétig oda volt. 3 hét után megint levált az orráról a gumi. Akkor már nem küldték vissza, hanem levásárolhattam az árát. Néztem még egy converse-t (jó nagy hülyeség volt) amit kb 3 hét után vittem vissza, mert annak meg a sarkánál volt valami. Először azt is szakértőhöz akarták küldeni, de akkor mondtam, h nekem ez így nem kell inkább másmilyet választanék. Szóval nekem ilyen tapasztalataim vannak a converse-el, a magam részéről mindenkit óva intenék tőle, kivéve akiknek van idejük és energiájuk 2-3 hetente visszameni garaciát érvényesíteni..

2019. dec. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én az utolsó pár conversemet 5 éve vettem és még ma is hordható (3 pár conversem van és ő a legfiatalabb )
2019. dec. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Akkor már van-e se érdemes gondolom venni mivel az is csak vászoncipő.
2019. dec. 22. 09:00
 9/13 anonim ***** válasza:
Én már többedik alkalommal veszem újra. 3 év után kopott csak el
2019. dec. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Valóban érezhető a minőségkülönbség a pár évvel ezelőtt, illetve a mostanában gyártott darabok között. És sajnos ez a különség negatív. Ennek ellenére egy klasszikus cipő marad, egy darabka cipőtörténelem. Nem érdemes egyetlen cipőnek megvenni. Másikkal felválhat hordva már sokkal inkább. Letisztult stílusú, így sok mindenhez felvehető.
2019. dec. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!