Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az óra oldalán lévő gombok...

Az óra oldalán lévő gombok mire valók? Tommy Hilfiger órával kapcsolatban kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek/tetszettek a Tommy Hilfiger órák. Tudom, hogy ez nem óramárka, de szerettem volna egyet és kaptam is ajándékba, majd alaposabban szemügyre vettem és amikor elkezdtem beállítani rajta az időt akkor vettem észre, hogy csak díszgombok vannak rajta..


Három gomb van az oldalán. A középsőt lehet tekerni amivel az időt állítom be, van alatta is egy gomb meg felette is, de azokat se benyomni se kihúzni nem lehet. A felső gomb lenne a stopper elindítása és az alsó a stopper leállítása nem? Ha semmit nem lehet csinálni ezekkel a gombokkal akkor minek van rajta? Azért, hogy jobban nézzen ki az óra?


Itt egy link, ilyen az óra.


[link]



2019. dec. 21. 18:01
 1/1 anonim válasza:
Nekem be lehet nyomni azt a ketto gombot, de csak disz, nem csinalnak semmit
2019. dec. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!