Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Michael Korsnál vettem egy...

Michael Korsnál vettem egy bakancsot 100 ezer Ft-ert. Van garancia? Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Tehát vettem egy bakancsot 100 ezer Ft-ert és meghibásodott letört róla egy kis rész. Vissza vihetem azzal az állásponttal hogy adják vissza a pénzem vagy adjanak vásárlási utalványt eben az összegben

2019. dec. 25. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Cipore fel ev garit szoktak adni. Ha kiderul, hogy a serules a te hibadbol kovetkezett be, az is ugrott.


Most mar elmeselheted a teljes sztorit is...

2019. dec. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
De miért vesz az ember ilyen márkát? A Kors soha se volt luxusmárka, csak valaki kitalálta, hogy az, és nyáladzanak rá. 2008 körül ilyen Hugo Boss-szal volt egyenértékű. Tehát magasabb kategóriás pláza holmi, de egyáltalán nem luxus.
2019. dec. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Honnan tudnák hogy az én hibám? Csak szimplán szar a minősége kiverem belőlük a pénzem
2019. dec. 25. 22:55
 4/11 A kérdező kommentje:
Mellesleg nem az én hibám volt foglamam sincs hogy történt kb. 4-szer volt a labamon a bakancs....
2019. dec. 25. 22:56
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen visszavinném, azért ennyi pénzért adjanak már normálisat 😀
2019. dec. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a 2-es kérdezőre lennék kíváncsi, hogy akkor te mit hordasz? Gondolom térdig jársz otthon a Chanelben meg a Louis Vuittonban.


Senki nem mondta hogy a MK az luxus. Középkategóriás márka. Ha már a Boss-t emlegeted, nagyjából egy árkategóriábam


n játszanak. Úgyhogy semmivel nem jobb mint a másik. Pláza márkának nem nevezném... Pláza márka egy Zara, meg egy H&M. Egy Michael Kors nemannyira. Aztán lehet itt fikázni, hogy nem luxus, de az emberek 99%-a így sem engedheti meg magának. Amit utcán látsz, annak a háromnegyede török, 2 eurós hamisítvány.

2019. dec. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Az emberek 99%-a ennyit inkább nemesfémekre költ.
2019. dec. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6os,arra gondol a kettes,hogy tularazott az MK,sokkal jobb minosegu termekek erhetok el kedvezobb aron.
2019. dec. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ugyanolyan, mint a Philipp Plein, az is nagyjából egy túlárazott Zara. Régen hordtam márkákat, vagy vásároltam üzletekben, ma már inkább csak szabászatoktól rendelek online, nem jön veled szemben az utcán, és jobb minőség, mint az elkapkodott, tömegszámban legyártott, lespórolt anyagú designer holmik.
2019. dec. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mellesleg a végeredmény az lett hogy utalványt kaptam ebben az összegben amit levásárolhatok
2019. dec. 27. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!