Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktatok olyan ruhát hordani...

Szoktatok olyan ruhát hordani ami nem a stílusotok? Karácsonyra kaptam egy fényes pufi kabátot ajándékba. Ti felvennétek a helyemben néha? (KÉP)

Figyelt kérdés

nem a stílusom de nem akarom megbántani akitől kaptam, ezért eladni nem akarom, viszont annak sincs értelme h a szekrényben álljon.


[link]


2019. dec. 27. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem szoktam és ezt se venném fel.
2019. dec. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem rossz így ilyen fekete színben elmegy.
2019. dec. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Metionin ***** válasza:
100%

Már nem. Épp elég ideig voltam rákötelezve, hogy olyan dolgokat hordjak, amik nem tetszenek.

Amúgy ilyen okok miatt szoktattam le mindenkit arról, hogy ruhát vegyenek nekem.

2019. dec. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A ruha csak addig elfogadható ajándék, amíg olyan gyerek kapja, akit még amúgy is a szülei öltöztetnek.
2019. dec. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én a karácsonyra kapott ruhákat mindig továbbajándékozom a rászorulóknak karácsony után, mert nekem sem találják el soha a stílusom. Viszont annak én sem látom értelmét, hogy a szekrényben álljon, amikor vannak olyanok, akiknek nem telik ruhára.
2019. dec. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Én pont ezért mondtam meg mindenkinek már 13 évesen, hogy ne vegyenek nekem nélkülem ruhát. Nem vennék fel olyan ruhát, amiben nem érzem jól magam, akkor se, ha én vettem meg, vagy mástól kaptam.
2019. dec. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem jön be

Elég latexos hatású

2019. dec. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ha egyszer-kétszer felveszed abba nem halsz bele! Had lássa az akitől kaptad, hogy értékeled az ajándékát. Egy pufikabát különben sem jöhet rosszul soha ;)
2019. dec. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon rosszul vagyok ettől a kabáttól. Viszont minden “menő” kiscsajon ezt látom mostanában, úgyhogy megszólni biztos nem fog senki. Szerintem 1-2x kibírod, nem tudom mennyire meleg, lehet még jól is jön valamikor.
2020. jan. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! végülis teljesen igaz, h nem halok bele ha néha felveszem, szóval már felvettem párszor.. és amúgy egész megszerettem. hülye hangja van így nyikorog meg továbbra is zavar h ilyen fényes viszont jó meleg, eddig csak szövetkabátot hordtam.
2020. jan. 11. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!