Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Normális ha fiú létemre...

Normális ha fiú létemre ennyit foglalkozók az öltözködésel?

Figyelt kérdés
Mindig kétszer megondolom , hogy mit mivel vegyek fel sáros cipőbe sose lépek utcára most téli cipőt akarok venni és napok óta gondkolkozom milyet vegyek és gyakran vásárlók új ruhákat .
2019. dec. 28. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, inkább csak igényes vagy... :)


/L

2019. dec. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Szia! Ez egyáltalán nem gond, ha igényes vagy, én is szeretek elegánsan, igényesen öltözködni! Nem kell aggódni!😂 16F
2019. dec. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát 4 téli cipőt rendeltem meg és mondtam le pár nappal rá mert megondoltam mégse jött be a színe stb:DD

Többet foglalkozok ezzel mint némelyik lány ezért nem tudom , hogy ez mennyire normális 😅

2019. dec. 28. 22:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen ilyen a természeted, csak ne vidd túlzásba. (Pl. naponta dobsz ki új ruhákat a kukába, mert már nem kell stb.)
2019. dec. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gond. Vannak fiúk akik szeretnek a ruhákkal foglalkozni. Fontos neked a megjelenésed és boldoggá tesz, az a lényeg. De ha már a ruhákon kívül tényleg nem érdekel semmi más akkor ott érdemes lenne elgondolkozni, nem miattunk, hanem magad miatt.

Az is nagyon helyes, hogy mindog takarítod a cipődet, és nem hagyod sárosan, ha van lehetőség megtakarítani, ez egy igényes hozzáállás. Meg az is fontos, hogy legyen évszaknak megfelelő lábbelid, nem baj ha több van mint egy, inkább így legyen, mint hogy csak egy tornacsukát hordasz télen is.

2019. dec. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én annyira örülök hogy ilyen fiúk is vannak, akik végre igényesek, tartsátok meg ezt a jó szokásotokat kérlek!!
2020. okt. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!