Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nektek szakadt már ki...

Lányok, nektek szakadt már ki a nadrágotok mások előtt hajoláskor, guggoláskor?

Figyelt kérdés

Ezt főleg olyanoktól kérdezem, akiknek nagy a seggük, hogy takartátok el? Nem volt kínos?

19/F



2019. dec. 29. 05:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Még sose szakadt el mert csak olyan nadrágot veszek aminek minőségi a varrása. Mindig letesztelem, hogy le tudok e benne gugolni és méretben megfelelőek is.

De volt már, hogy egy volt osztálytársnő non stop ugyan abba a gagyi vékony tapadós fényes nadrágban volt, ami szűk volt rá, egyszer csak kiszakadt és lett rajta egy randilyuk, mert annyira feszült rajta.

De biztos vannak véletlen esetek is, mikor nem "tehet" róla az illető.

Amúgy miért vagy rá kíváncsi? Talán kiszakadt rajtad a gatya, vagy csak tetszik a gondolat fiacskám? 😁

2019. dec. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Erre is megy a maszti?
2019. dec. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak harisnya. Nem a seggem volt nagy, hanem a harisnya kicsi, így nem bírta a strapát, és vásárlásnál, mikor lehajoltam, h elvegyek valamit az alsó polcról végigszakadt hátul a varrás mentén. Sokan voltak körülöttem, de semmit nem láthattak bele, mert a szoknya takarta.

Nadrággal még csak úgy jártam, h a gombja pattant le, ami azért volt ciki, mert utána folyton húzogatnom kellett, h le ne csússzon.

2019. dec. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyedül voltam az irodában, amikor megszakadt a nadrág belső combja.

Valahogy tekeredett az anyag, és megadta magát a varrás.

Kerítettem tűt és cérnát, majd megvartam a szakadást, ha lettek volna kolléganőim, akkor törcsiben ülve😅

2019. dec. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!