Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divat még a térdnél keresztben...

Divat még a térdnél keresztben kiszaggatott farmer?

Figyelt kérdés
2019. dec. 29. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak szettek/cipők, amikhez nagyon jó. Ami engem személyesen bosszant, az az egymás agyatlan másolása, illetve a bármikor felvétele. Értem én, hogy jól néz ki, de télen?!
2019. dec. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36%

Divat, vagy sem, tök mindegy, mert sokan hordják. Mondjuk szerintem egy lányon picit félreérthető, vagy legalábbis piszkálódásra adhat okot. Legalábbis nekem egyből az ugrik be, h "nézd már a kiscsajt,mennyit térdelhetett már, h így kikopott... :D

Uh én térdén lyukasat tutira nem vennék fel, de az ilyen kis szolidabbakat (pl combnál szakadt, az simán jöhet. Hidegben meg veszek alá valami színes vagy csillogó harisnyát, ami sokat számít hőérzet szempontjából, és még a szettet ia feldobja kicsit. Régebben pl sokszor jártam bulizni egy fekete koptatott, szakadt (több kisebb szakadás volt rajta) farmerban ami alá fehér harisnyát húztam, és baromi jól nézett ki uv fény alatt. Szóval tényleg van benne fantázia, jól variálható, csak légyszi ne a térdénél legyen már lyukas! :D

32/n

2019. dec. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
32%
Sajnos.
2019. dec. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!