Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akik csinosabban öltözködnek...

Akik csinosabban öltözködnek azokra jobban felfigyelnek az utcán? Mással is előfordult?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és azt vettem észre hogy nagyon figyelnek rám az utcán és kicsit kellemetlenül érzem magam. Volt hogy a villamos megállóban egyedül én voltam és a pirosnál várakozó kocsisok feltűnően bámultak. Ha elmegyek otthonról akkor az átlagnál elegánsabban öltözök. Szövetkabátot hordok, körömcipőt( de csak 5-6 cm-es sarkút) vagy csizmát télen. Ruhákat és szoknyákat is de nem túl rövideket. Nadrágot is hordok csinosabb blúzokkal. Sminkelést sem viszem túlzásba. Korrektor, szempillaspirál, arcpír és rúzs. A hajamat is szépen meg szoktam csinálni. Göndörítem és vagy leengede vagy kontyban hordom.


Szerintetek túlzás ha így öltözködöm?



2019. dec. 31. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem az számít. Egy szép nőt akármiben megnéznek, egy csúnyát semmilyenben.
2019. dec. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 mikeXxX ***** válasza:
66%
Elég sokat vezeték manapság ha látok valami szépet akkor azt megnézem ahogy más is általában ez lehet egy autó vagy ház vagy épp egy nő ha ez annyira zavar járj csadorba vagy ne menj ki sehová de tenni ez ellen nem tudsz van aki meg engem néz meg engem ez nem zavar. 40f
2019. dec. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Manapság mindent és mindenkit megbámulnak az emberek.
2019. dec. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
a fiatal csajokat mindig bámulják, ha nem bányarémek
2019. dec. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
21%

Az lenne a normalis, ha ugy oltoznenek a lanyok mint te, eszakabbra ez teljesen atlagos viselet lenne, csak ugye itt a sok panelpatkany trottyos melegitoben meg kinai pufidzsekikben maszkal az utcan, ezert eleg feltuno, ha valaki normalisan nez ki.


F/24

2019. dec. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Metionin ***** válasza:
59%
Szerintem nem túlzás. Vannak akik mindenkit megbámulnak, csak nőstény legyen, az ilyenekre nem kell figyelni.
2020. jan. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!