Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan szoktál ruhát rendelni?...

Honnan szoktál ruhát rendelni? Vagy melyik boltban szoktál vásárolni?

Figyelt kérdés
2020. jan. 2. 09:45
 1/5 subrette ***** válasza:
Tchibo, Bonprix, joyshoetique.com, ellebabe.com, yoins.com
2020. jan. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában személyesen szoktam venni, de ha tényleg rendelni akarok, akkor a H&Mtől szoktam.
2020. jan. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha neten vásárolok akkor H&M, Bonprix, Tchibo, Emagon keresztül is rendeltem már. Bár nem nagyon szeretek online ruhát vásárolni mert hiába vannak pontos mérettáblázatok, sajnos 1-2 olyan volt hogy hiába stimmelt a méret, hiába mértem jól le magam, mégsem volt megfelelő a szabása miatt, és eleve ha csak egy számmal rendeltem volna nagyobbat egy egyrészes ruhából mert főleg azoknál szokott ilyen gondom lenni akkor már túl bő lett volna felül, alul a szoknya része már hosszabb lett volna például, meg nem is állt jól. Ezeket inkább szeretem felpróbálni vásárlás előtt. Cipőt csak személyesen veszem meg, mivel a lábfej magassága nekem nagy így a 37 es méretre nem adhatok mert hosszra talp szélességre megvan, de a lábfej magasságom az nekem már a 38 as méretbe tartozik. Nagyon kevés olyan cipő van főleg én a zárt cipőket szeretem ami még jó a lábamra.
2020. jan. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ruhát a Blue Naturból,vagy egy masik webaruházból,de csak olyan márkát,aminek tudom a rámvaló méretét.
2020. jan. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csakis személyesen megyek, newyorker, C&A vagy Orsay. :)
2020. jan. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!