Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ismertek olyan boltot ahol...

Ismertek olyan boltot ahol van nagyméretű ruházat? (3XL vagy afeletti érdekelne (tudom, hogy sok helyen nagyon eltér a mérettáblázat). (Ami csak webshop nem érdekel, régi típusú ember vagyok, szeretem felpróbálni és megnézni, hogy áll).

Figyelt kérdés
Ha jó minőség nem sajnálok egy pólóra mondjuk kb. 6000 Ft-ot, de sajnos amiket a google adwords és társai feldobnak iszonyatosan drágák a minőségük nagy részéhez képest. (8000-12000 Ft egy kínai póló ami 90%-ban nem is tetszik).

2020. jan. 2. 15:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Dohány utca [link]
2020. jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tescoban szokott lenni nagy méret, és az F&F ruhák szerintem kifejezetten jó minőségűek.
2020. jan. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Férfi/nő vagy? Nem mindegy?

Tescoban női méret max. 46-os, nekem 3XL méretben 56-os kellene...

2020. jan. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
C&A
2020. jan. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire vagy igényes, én kínaiba járok, ott kapok magamra méretet.
2020. jan. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az Újbuda Centerben van egy ilyen üzlet. Nem ismerem, csak szoktam látni.
2020. jan. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kik üzletben vásárolt anyukám pár éve nagy méreteket, asszem pont 56-58 volt a legnagyobb. Nem tudom, neked azok jók lennének-e, ő 2-3XL-es volt elvileg (szintén mindenféle netes táblázatok alapján), ott 48-50-es ruhák kellettek neki..
2020. jan. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Szoktak lenni ilyen ruhaboltok ahol kifejezetten nagyobb méretű ruhákat árulnak, csak nehéz megtalálni őket.

Én a Kikben szoktam találni nagyobb méretű ruhákat.

Webshopokkal nem érdemes próbálkozni max. a Wish-el mert ott olcsóbbak a dolgok és nem buksz annyit, de ott is benne van a pakliban hogy nem olyan mint a képen.

2020. jan. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Férfi vagyok, KIK üzletbe rendszeresen járok de nincs mindig olyan méretben. (Amikor van természetesen veszek nagyobb mennyiségbe mivel nem sokáig bírják a kiképzést, de ezzel nincs is baj mivel aprópénzért adják).


Tescoban nem szoktam férfiként nagyon találni.


A kínai termékekkel nincs problémám amennyiben minőségben megfelelő vagy tetszik designbe.

2020. jan. 2. 17:43
 10/13 anonim ***** válasza:

# 6

Az Újbuda Centerben lévő bolt tényleg remek, de olcsónak nem mondható. Viszont nagyon minőségi és divatos, márkás árujuk van.

2020. jan. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!