Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kis melleken milyen felsők...

Kis melleken milyen felsők mutatnak jól?

Figyelt kérdés
Mi az, ami kiemeli a vékony alkatot, keskeny derekat, csinosan mutat egy kis mellű nőn is és nem a hiányosságra hívja fel a figyelmet?
2020. jan. 3. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is push up melltartót javasolnék és nem kivágott mélyen dekoltált felsőket. Szinte bármi jó, az egyszerű nyak alsó részig erő blúzok akár hosszúujjú akár rövid. Az ingek is jók, akkor a leghangsúlyosabb ha betűröd őket, mert akkor nem tűnik annyira kicsinek a melled. Továbbá a garbók nagyon illenek, mert a garbóhoz (ami nagyon testre feszül), véleményem szerint nem illik a nagyobb mell. De ez csak az én véleményem. :) És nagyon fontos, hogy a felsőknél és az egybe ruháknál figyelj az oldalt lévő mellbevágás varrásnál, mindig a mellednél kell lennie. Remélem tudtam segíteni valamennyit. :)
2020. jan. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? Tényleg bármi.

Pl. csónak kivágású, amiből a vállad is kint lehet enyhén, és így kiemeli a törékeny alkatodat.

2020. jan. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kis mellen majdnem minden jól áll
2020. jan. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem fogok push up melltartót hordani. Mindamellett, hogy szörnyen kényelmetlenek, ezzel csak még inkább azt sulykolom magamba, hogy én igenis csak úgy lehetek csinos és azzal érezhetem magam szépnek. És már megelégeltem, hogy mindig másoknak akarjak megfelelni.
2020. jan. 5. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!