Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rocker stílus elegánsabban? 19/L

Rocker stílus elegánsabban? 19/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Rocker stílusom van, tehát fekete, vörös, lila, sötét színű ruhákat hordok, fekete a hajam, sötét smink stb.


Szeretnék viszont kicsit elegánsabb lenni ezen a vonalon maradva. Mit gondoltok, hogy lehetne elérni?


Szoknyák, selyemblúzok, fűzők, magassarkú? Vagy nem tudom...


Az sem baj, ha nagyon átlagtól eltérő lesz, kilógok a sorból. Szeretek más lenni. Fiúk, nektek mi tetszene, lányok ti mit hordanátok?



2020. jan. 6. 09:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
13%
Csak piercinged ne legyen.
2020. jan. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
35%

"Az sem baj, ha nagyon átlagtól eltérő lesz, kilógok a sorból. Szeretek más lenni."


Nem vagy más, pont ugyanolyan vagy mint a többi hasonló korú rokker tini.

2020. jan. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
A magassarkú és a szoknya mindig jó :)
2020. jan. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
25%

Aztán minek?


F.

2020. jan. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%

Valami ilyesmi?


[link]

2020. jan. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%

Alkatodtól is függ, hogy mi fog jól állni, de eloszor is el kell döntened, hogy mennyire akarsz kényelmesen öltözni. Én 20 évesen még felhúztam csipkeharisnyát meg fűzőt az egyetemre, most 30 felett már komfortosabban nyomom. Igaz, soha nem is hordtam szakadt farmert, zenekaros pólót meg ilyen csövesrokker cuccokat.

Az én kedvenceim az A-vonalú egyberuhák, ha ujjatlan, lehet alá venni egy áttetsző fekete vagy csipke hosszúujjút (de akár rövidet is), ehhez mehet egy sima harisnya, egy kicsit extrább, vastagabb talpú bokacsizma vagy egy szimpla Martens. Nagyon jó aszimmetrikus kardigánokat is kapni, és arra egy jó bőrdzseki, rockos, de csinos. Esetleg leggings és egy jó szabású tunika, szintén kardigán, csizma, feldobva egy jó szegecses-láncos övvel. Ezeket végtelenségig lehet variálni, nekem rengeteg basic fast fashion ruhám is van, de a kiegészítőid, a sminked, a hajad, ahogy te hordod őket simán rovkos/metálos cuccokká tehetik az egyszerű darabokat is.

2020. jan. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Őszintén szólva tudom, hogy kvázi egyedül vagyok ezzel, de nekem a rocker lányoknál sokkal bejön, ha kicsit vagányabb, fiúsabb a stílusuk :D Értem ezalatt például a kockás ingek és uniszex bandás pólók viselését.
2020. jan. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 mikeXxX ***** válasza:

Nekem sharon Ehman rocker stílusa az egyik kedvencem :

[link]

2020. jan. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
57%

Bár nem vagyok kifejezetten rocker (más alternatív szubkultúrába tartozom), de nekem is hasonló stílusom van.

Persze, még váratnak magukra a legvágyottabb ruhadarabok (fűzők, különleges ruhák), mert ezeket az itthoni választékból elég nehéz beszerezni, de azért boldogulok.

Gondolom, főleg hétköznapi megoldásokat keresel.

Az egyszerű, kényelmesebb darabokhoz nagyon jól passzolnak a látványosabb, feltűnő kiegészítők, és egyből elegánssá varázsolja a szettet, - ugyanakkor könnyű eltávolítani, ha pl. mozgásra kerül a sor.

Most óriási divatnak örvendenek ezek a hatalmas, selyemmel vagy bársonnyal bevont, netán gyöngyökkel díszített statement hajpántok. Hasonlít azokra a hajdíszekre, amiket a reformáció idején VIII. Henrik feleségei viseltek, - és biztos vagyok benne, hogy a lecsengése után már csak a mi fajtánk fogja viselni. Na, én ebben az évben igyekszem alaposan feltankolni belőlük (eddig van kemény 3 😅), mert nagyon jól feldobják ezeket a szetteket, főleg, ha fekete. De ha sötét hajad van, akkor nyugodtan kísérletezhetsz a világosabb, pasztelles verziókkal is, nagyon szépen megdobja a fekete szettet.

Persze, ezt a hatást más hajbavalókkal is el lehet érni: különböző szép, veretes csatokkal, hajékszerekkel, bőr és csipke kombinációjából létrehozott masnival.

Különféle gótikusabb, lógós fülbevalók beszerzése is nagyon jó ötlet, illetve a nagyobb, csipkés chokerek gyöngyökkel, veretekkel, ha nem sajnálod rá a pénzt, akkor Alchemy ékszerek különleges medálokkal. Most szeretnék rendelni néhány nagyon szépet.

A magassarkú mindig jó. A kedvenc, és a legkényelmesebb fazonom erre az időre szerintem egy platformos fekete bokacsizma. Lehet fűzővel, vagy anélkül.

A Rockpincében vannak nagyon szép elegánsabb ruhák és felsők, de a Killstar, Punk Rave, EMP, Dolls Kill külföldi rendelős oldalakat is érdemes megnézni.

Persze, varrni is opció. Ha ügyesebb lennék, több időm lenne erre és a tanulgatásra, szabásra, akkor szinte bármit meg tudnék valósítani, ami kipattan a fejemből. 😅

2020. jan. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Pl. egyberuha, mint amit linkeltek a képen, vagy pedig fekete blúz és szoknya. Szoknya helyett mehet nadrág is (pl. fekete bőr nadrág). De sok jót írtak már előttem :)
2020. jan. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!