Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Én nem tudom a méretem vagy a...

Én nem tudom a méretem vagy a Bershkába csak boka villogtató farmert árulnak?

Figyelt kérdés

32 es a méretem a farmerek 90%ban (skinnyről van szó) de bershkába ez 42 es nel számít (ez fix mert szerintük egy meret es usakent bele van írva a gatyában, hogy 32 nek felel meg. De eddig 2 nadrágot se vettem onan ami nem a bokamig érne ha sétálok ha le ülük akkor jóval feljebb megy az egy dolog ,hogy csak levágott végű farmerek vannak szinte ott de , hogy mindegyik boka villantos legyen?

H&M farmerből 32 és méretben a nadrág vagy 10 centivel hosszabb mint a lábam és bokanál gyürödik ittmeg ugyanaz a méret else ér addig🧐 egyébként 184 centi magas vagyok



2020. jan. 6. 23:20
 1/7 A kérdező kommentje:
*De eddig egy nadrágot se
2020. jan. 6. 23:21
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Igen, ez most a divat, rendkívül debil.
2020. jan. 7. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gondolom fiú vagy te is ugye?


Én super skinnyt kerestem, de én sem láttam ott olyat, ami normális hosszúságú lenne. Pedig én alacsonyabb is vagyok, bár elég vékony alkat.


Így télen elég gáz a bokavillantós, a fenének van kedve fázni.

2020. jan. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindenki fázik. 🤷🏼‍♂️
2020. jan. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti.

Igen énis vékony alkat vagyok. Úgy oldottam meg , hogy magas szárú adidas cipőt vettem igy nemlog ki a bokám..🙄

2020. jan. 7. 14:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Lányként még durvább a helyzet, 180 magas vagyok, csak a márkás farmerek (Levis, Retro, DKNY) elég hosszúak, de nem vagyok hajlandó 30-40 ezret adni egy nadrágért, szóval marad a meztelen boka (télen bakancsot hordok, fázós vagyok).

H&Mben a 40-42es nadrágok hossza lenne jó, derékban viszont elég 36-38. Szomorú egy helyzet. Bershkaban meg Tallyban meg se próbálom, a térdemig érnek az ankle jeansek 😂

2020. jan. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lány vagyok én is, de a C&Abban találtam már farmert. 178 cm magas vagyok és 50 kg, szóval magas, de vékony lány. :D Turiba is szoktam járni, ott egyszer talaltam egy farmert, ami pont jó volt, azóta az egyik kedvencemé nőtte ki magát a naci. :3
2020. jan. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!