Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan 30 év alatti lány,...

Van olyan 30 év alatti lány, aki hasonlóan öltözködik?

Figyelt kérdés
[link]

2020. jan. 7. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Hófehérke :)


amúgy aranyos, csak szokatlan

2020. jan. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mármint galléros blúz, pulóverrel, szoknyával?

Millió számra szoktam ilyeneket látni.

2020. jan. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mazsidrazsii válasza:
Miért ne.. Aranyos. De majd rajosz hogy mi kell a férfinak. Az hogy te is nőnek érezd magad és legyél szexibb. Nyugi én is így kezdtem.
2020. jan. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, de amúgy én fiú vagyok. :)

Azért tettem fel a kérdést, mert nekem pont az ilyen bájos, régies külsejű lányok tetszenének, csak sajnos sehol sem látom őket, maximum filmekben, sorozatokban. Pedig nekem egy ilyen lány lenne az igazi nagy Ő. Persze csak akkor, ha a személyisége is olyan visszafogott, mint amit a külseje sugall számomra. Engem valahogy taszít ez a mai vagány, meg szexi, magamutogató, forrónacis stílus. Egyszerűen nem tudok vele megbékélni, pedig a saját érdekemben igen időszerű lenne már... Tudom, elég abnormálisan hangzik ez egy srác szájából, de én ilyen félnótásra sikeredtem sajnos. :-(

2020. jan. 27. 03:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mások szerint ribisen öltözködöm, de nekem meg ez tetszik. Pedig párkapcsolatban vagyok, és őt sem zavarja.
2020. febr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!