Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy munkahelyi bálba milyen...

Egy munkahelyi bálba milyen öltözetet javasoltok, ha nagyon nem vagyok ruhás/szoknyás típus? Illik egyáltalán nadrágba menni nőként?

Figyelt kérdés
Ha esetleg linkelnétek példákat alsó, felső ruházatra nagyon megköszönném.
2020. jan. 8. 13:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
2020. jan. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, egyik kedvenc sorozatom, de maradnék a nőiesebb/,,heteróbb" vonalon.
2020. jan. 8. 13:46
 3/15 anonim ***** válasza:
Fekete szűk fazonú nadrág valami alkalmi tunikával
2020. jan. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
15%

1! 😂😂😂


Ez jó volt, mindjárt homárnak öltöztetnéd szegény kérdezőt.


Amúgy a kérdésre válaszolva, lehet nem vagy szoknyát (elegáns) ruhát viselő típus, de gondolom nem szakadna le az ég ha alkalmanként csinos is tudnál lenni...

2020. jan. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ez így van, azonban egyelőre a számomra komfortos ám bálra is alkalmas kompromisszumos megoldásoknak akartam utánajárni.
2020. jan. 8. 15:40
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Pedig lehet az 1-es ötletét baromi nőiesen is csinálni ;)


[link]

[link]

[link]

[link]

2020. jan. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
15%

6-os!

Ebben igazad van csak nem hinném hogy a kérdező meleg bárba igyekezne.

Mert oda valóban kitűnő választás mindegyik.

A sorozatban a “csaj” sem véletlenül volt férfi ruhában..

2020. jan. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

7-es, gőzöm sincs melyik ez a sorozat, nem is érdekel. Amit linkeltem, annak köze sincs hozzá, ahogy a homoszexualitáshoz sem.

Idén magam is hivatalos vagyok egy esküvőre a FÉRJEMMEL együtt. Én sem kívánok ott szoknyában megjelenni, pedig nőiesen öltözöm. Varratok egy hasonló nadrágkosztümöt, mint a 3. linkemen van (más színben), és épp most sikerült beszereznem egy jó kis blúzt, és egy csokornyakkendőt. Szerintem nagyon vagány. Pedig tényleg hetero vagyok, csak van merszem ehhez a stílushoz. :)

2020. jan. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Mi az a munkahelyi bál? A cég dolgozói gyűlnek össze egy puccos, aranyozott korlátú, piros tapétás helyen egyik kezükben francia bort szorongatva, ügyelve arra, hogy ne löttyintsék ki azt a frakkjukra/selyem kisestélyijükre?
2020. jan. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Amolyan közösségépítő "bál", így mondták. Nemrég dolgozom itt, és csinosba szokás menni amennyire utánakérdeztem. A többségnek ez valami egyberuhát jelentett. Igazából az épületen belül lesz megrendezve, egy rendelkezésre álló nagy helyiségben. Nem lesz nagy flancolás szerintem, de majd meglátjuk.
2020. jan. 8. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!