Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, ti szeretitek ha?

Fiúk, ti szeretitek ha?

Figyelt kérdés

Szeretitek ha egy lány elegánsan öltözik?

Értem ezalatt pl, blézer, kosztüm (de ezeket ritkán) farmer elegánsabb poloval, pulcsival, ingek, magassarkú, és egyéb hasonló.

Ha beutitek a keresőbe, hogy elegant és amiket kiad azokra gondolok 😃

Köszönöm a válaszokat! ^^



2020. jan. 8. 20:20
1 2
 1/18 Noren1989 ***** válasza:
90%

Én pl szeretem.

De ettől függetlenül legyen nőies, és érezze jól magát abban, amiben van.

2020. jan. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
Ha illik hozzá, akkor igen. Egyébként ennek a kérdésnek nem sok köze van a megjelölt témákhoz szerintem.
2020. jan. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
54%

Én a hétköznapokban az enyhén elegáns öltözködést szeretem. Ruhákat hordjon elsősorban. Persze legyen farmerje is, ha mondjuk megyünk sétálni az erdőbe vagy csak változatosság kedvéért felveszi, de alapvetően nem szeretem a nadrágot.

Nők iszonyatosan szépek tudnak lenni megfelelő ruhában, szeretem, amikor kihasználják ezt.


De, hogy ne legyen egyoldalú a dolog; én mindig ingeket hordok, időnként mellényt veszek fel hozzá vagy zakót. Sport cipőm is csak túrázásra van.


Hozzáteszem, hogy 30 múltam, régebben más volt az ízlésem.

2020. jan. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
28%
Én huszas évem elején járó fiú vagyok. Szerencsére viszonylag jó munkám van (felsővezető) így én ingbe és nyakkendőben vagyok leginkább. Szeretem ha egy lány csinos és így öltözik. Aki pl állásinterjúra polóban és kéynlemes bemelegítőben jön elköszönök tőle... engem nagyon vonz ez a dress code ;)
2020. jan. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
54%
Én azt szeretem, ha az elegánsan öltözött lány vetkőzik! ;)
2020. jan. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%

Nem! Azt szeretem, amibe jól érzi magát, és nem akar megfelelni senkinek, főleg amit a divat diktál! Nekem egy lány melegítőbe is az, ez kisugárzáson múlik, nem öltözködésben!

Tudod van az a mondás, ami nagyon is igaz, már aki érti:

"Olcsó emberek, drága ruhákban járnak"

2020. jan. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%
6! Most méllyen megbántottál... 4-es voltam :D
2020. jan. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os válaszoló!

Tiszteletben tartom a véleményed, de nekem is van úgyhogy kérném ugyanezt.

Szerintem mindenkinek megvan a saját stílusa, mindenkinek más tetszik, én személy szerint a "szöszölős" melegitőt ha fizetnének érte se venném fel, mert nem érezném jól magam benne.

De például egy fekete ruhába, magassarkúba jól érzem magam, mert nekem ez tetszik.

Nyilván otthonra nem öltözik ki az ember, én személy szerint ha csak otthon tunyulok méretekkel nagyobb oversized pulcsikban, polokban nyomom 😃

Mégvalami, attól, hogy valaki elegánsan, szépen, ízlésesen, nőiesen öltözik, nem feltétlen a legdrágább ruhákat veszi meg. Személy szerint nekem mindenhonnan van ruhám, rokonoktól, turkálóból is, és? Tudni kell párosítani őket, hogy jól nézzenek ki. Tudni kell hordani a ruhákat, tökmindegy honnan veszed.

2020. jan. 8. 21:34
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon erőltetettnek tűnik. Az ing, blézer párosítástól kiráz a hideg. Jobban bejön egy póló alatta, farmer, sportcipő - ha sportosan elegáns az illető.
2020. jan. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy nőnél hatalmas plusz pont ez számomra. :)
2020. jan. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!