Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megbízható-e az about you oldal?

Megbízható-e az about you oldal?

Figyelt kérdés
Szeretnék onnan rendelni márkás cipőt, de pár helyen olvastam, hogy van amikor mást küldenek a megrendelt dolog helyett. Valaki tudna véleményt mondani? Biztos eredetiek ott a dolgok?

2020. jan. 11. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az oldal egyik marketing kampánya, hogy ingyenesen visszaküldheted, ha nem vagy vele elégedett. Elég erősen ezzel hirdetik magukat. Szóval, ha mást küldenek vagy úgy érzed minőségileg nem megfelelő, akkor élsz az elállási jogoddal és kész. Bár egyébként nem hinném, hogy hamisítványt árulnak. :D
2020. jan. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megbízható
2020. jan. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Megbízható! Nike air max 95-öt rendeltem, nem kevés összegért vasárnap és csütörtökön már nálam is volt.
2020. febr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy ruhát rendeltem most, karácsonyra 18-án. Most 30-án jött meg. A ruhából cérnadarabok állnak ki, ritka büdös és összecsapott. Az ügyfélszolgálatra írtam rá már, hogy hol van. 2 napba telt mire válaszoltak, amikor felhívtam őket, a csajszika olyan bunkó volt, hogy majdnem leszóltam, hogy nem a kutyájával beszél. A értékelni kéne, akkor csillagot nem érdemelne. 😀
2021. dec. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!