Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A combzokni túl kihívó?

A combzokni túl kihívó?

Figyelt kérdés
Szilveszter után sétáltam a Westendben és egy combzokni volt rajtam, meg egy laza ruha, szerintem egyáltalán nem volt kihívó. Az emberek mégis úgy bámultak, mintha egy gépfegyverrel a kezemben sétálnék.

2020. jan. 12. 13:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hát ha lány vagy akkor azért mert túlságosan szexi voltál, ha fiú akkor meg... Azt gondolom nem kell részleteznem😅
2020. jan. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nem volt semmi extra, nem értem az embereket.
2020. jan. 12. 13:38
 3/21 anonim ***** válasza:
95%

Az is lehet, hogy nem kihívónak tartották, csak furcsállták, hogy nem fázol benne. Szerintem nem is az a lényeg, hogy combzokni, hanem hogy milyen hosszú szoknya vagy ruha volt rajtad.

(Esetleg kérdés, hogy összeillett-e a combzokni a többi ruháddal.)

2020. jan. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
40%

Ne foglalkozz a parasztokkal, mindegyik akkor néz rád furán ha az egyezményesen mindenki által elfogadott és tolerált “egyenruhák” vannak.

Ez a begyöpösödött konzervatív reakció a volt kommunista országokra jellemző.

2020. jan. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%

Én azt vettem észre manapság nem kell sok ahhoz hogy megbámuljanak. Főleg ha viszonylag jól kinéző lány vagy ez különösen igaz. Van lány ismerősöm akit akkor is eléggé megbámulják ha semmi csinos gönc nincs rajta.


Én férfi vagyok de pl hatodikos koromban jártam teniszezni és a teniszütőt is a tokjában néhány ember úgy megbámulta mintha legalább egy véres Lucille szerű baseball ütő lett volna :D


Nyugiba combzokni nem kihívó általában kivéve ha mondjuk olyan dolgokkal van kombinálva mint pl miniszoknya és testszín harisnya meg valami komolyabb magassarkú

2020. jan. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
[link] csupán ennyi volt, szerintem nem nagy durr..
2020. jan. 12. 14:58
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kihívó. Számomra inkább valahogy furcsa ez az összeállítás.
2020. jan. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Mi tűnik furcsának? 😃
2020. jan. 12. 16:51
 9/21 A kérdező kommentje:
Most nézem a képet... és a zokni színe egyébként megegyezik a ruháéval, a képen picit sötétebbnek tűnik.
2020. jan. 12. 16:53
 10/21 anonim ***** válasza:
96%

Egyaltalan nem kihivo sot inkabb visszafogott. Viszont tenyleg nem passzol a zokni a ruhahoz.

Egyebkent nem faztal? Mert ez így télen eleg fura hogy a combod csupaszon van..

2020. jan. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!