Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért panaszkodnak, hogy nem...

Miért panaszkodnak, hogy nem lehet "normális" ruhát kapni a plázás boltokban?

Figyelt kérdés

A normális ruha alatt: sokan panaszkodnak, hogy csak rövid pólókat (crop topokat), szakadt tüdőnadrágokat lehet csak kapni - amikor ez nem igaz. Akkor a barátnőim, vagy én miért tudunk venni normál derekú nadrágot, ami nincs kiszaggatva, vagy olyan felsőrészt, ami leér legalább csípőig?

Vagy mindezt csak azért csinálják, mert már nincs miért panaszkodni? :D


2020. jan. 14. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
nekem se tetszik ez a szakadt nadrág, rövid felső divat, ezért nem is veszek ilyeneket, mert találni nem szakadt nadrágot és hosszú felsőt. ami engem személy szerint idegesít, és panaszkodok is, az a bokáig érő farmernadrágok. mert azokat manapság szinte tényleg lehetetlen kikerülni. alapvetően utálok farmert vásárolni, most meg a kifizethető árkategóriás üzletekben szinte lehetetlen olyan farmert venni, ami rendesen leér a bokám alá.
2020. jan. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Én azért, mert általában tök jó a színe, az anyaga, kiemelem, és akkor látom, hogy csak cicit takarna kb.


Legalábbis én nem úgy szoktam felsőt vagy akármit venni, hogy CSAK a mérete és a hossza passzoljon, aztán lehet akármilyen szín, anyag, ár.


A strasszkövekkel járok így, látok messziről egy tök jó felsőt, megfordítom, és valami kövekből kirakott macskafej néz rám, és mindig gondolkozom, hogy tökéletes volt, mielőtt ráhányták a csicsát, vajon direkt nézték, mivel lehet elrontani?

2020. jan. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Az ilyenek mindig nyavalyognak az aktuális trendek miatt mintha kötelező lenne olyat venni. Én se vettem kígyómintás felsőt mert rondának találtam, érdekes módon tudtam venni másfélét az elmúlt fél-1 évben. Múlt héten is volt itt egy ilyen életképtelen példány aki kétségbe volt esve hogy meg fog fázni a dereka, mert még véletlenül se árulnak sehol olyan pulcsit ami nem crop :D Én sem értem de valószínűleg arról van szó amit te is írtál, vannak emberek akiknek muszáj mindig valamin fröcsögni, és hát másokon a legegyszerűbb. Amúgy legtöbbször szerintem nem is valós probléma áll mögötte egyszerűen csak azért teszi fel a kérdést hogy utána kifejthesse a nemtetszését az adott ruhadarab/smink/műszempilla/műköröm/póthaj/akármi iránt...
2020. jan. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
"A strasszkövekkel járok így, látok messziről egy tök jó felsőt, megfordítom, és valami kövekből kirakott macskafej néz rám, és mindig gondolkozom, hogy tökéletes volt, mielőtt ráhányták a csicsát, vajon direkt nézték, mivel lehet elrontani?" Dettó.
2020. jan. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Főleg a magasabb ismerőseim szoktak panaszkodni, hogy mostanában minden felső túl rövid lett nekik, ami persze nekem, mint alacsony nőnek előny, hiszen nem kell egész nap betűrögetni, netán levágni az alját, hogy ne legyen túl hosszú.

A mostani felhozatal valahogy sokkal jobban kedvez az adottságaimnak. Egy évtizeddel ezelőtt az akkor divatos csípőgatyák keserítették meg az egész tinédzser koromat.

2020. jan. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!