Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vékony lányok hol vásároltok?

Vékony lányok hol vásároltok?

Figyelt kérdés
Sehol nem találok rám való csinos nadrágot, ruhát, szoknyàt.. stb. Sokan javasolják a gyerek részlegeket de felnőtt vagyok, nőiesen szeretnék öltözni. Mielőtt bárki mondaná..Nem vagyok anoreksziás, szép vékony alkatom van, pedig sokat eszem bár rengeteget sportolok. Plusz ez főleg genetika ha akarnék se tudnék hízni.

2020. jan. 15. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tally Weijl, mondjuk én alacsony vagyok, ott pedig az XS méret általában nagyon kicsi hosszra is. H&M-ben, New Yorkerben, Orsayben is találok szép darabokat, de előbbi kettő minőségével mostanában rendre megszívom.
2020. jan. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak: köszi a tippet de Tally és New Yorker inkább a tizenéves lányoknak jó, kicsit felnőttesebb darabokat keresnék.. Orsayben pedig minden óriási rám.
2020. jan. 15. 15:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk kort írhattál volna, a “lányok” szó igen tág határ. Egyébként én a Tallyból vettem majdnem az összes alkalmi ruhámat vizsgákra, állásinterjúkra, hétköznapra is felöltözöm innen elegánsan. Csak keresni kell, de lehet sok szép cuccot találni, amik nem csiricsárék meg feliratosak.
2020. jan. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, bocsánat. 24 vagyok. És irodába kéne csinosabb, elegánsabb darab. Tallyba mostanában csak köldökig érő pólókat, UV színű ruhákat látok.. láncos nadrágokat mint a punkoknak..
2020. jan. 15. 15:56
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

152/43 👸

Stradivariusból több irodába való ruhám van. Bershkában is szét szoktam nézni, van több olyan holmi, mint pl. egy szimpla blúz, vagy ott a parti kollekciójuk, ahol vannak pl. csipkés dolgok is - tavaly onnan egy bodyt vettem, amit munkahelyre is tudok hordani. New Yorkerben én az Amisu vonalon nézelődöm, az az elegáns koncepció. Néha Zafulról szoktam rendelni, csak meg kell nézni az adott ruhánál a véleményeket, az még jobb, ha van fotó is. A méretek eltérőek, tapasztalatom alapján eggyel nagyobb kel, mint amit itthon hordok.

Mást nem tudok. 🤷‍♀️

2020. jan. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A new yorkeres Amisu amúgy sztem jó minőség ráadásul (nyilván ár/érték arányt nézve) ebben a boltban. Van onnan egy csini ceruzaszoknyám, blúzom, egyszerű felsőm, és évek óta bírják a strapát. Pedig sokat hordom őket, de még mindig újnak néznek ki.
2020. jan. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

New yorkerbe vannak felnőtesebb, csinosabb ruhák is.

És ott van xxs-es méret is.

2020. jan. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mangoban mindig találok valamit, a méretek is jók.
2020. jan. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!